Wystartował nowy projekt w którym biorę udział – Petryczko i Kowalik.pl. Założenie jest proste – informować rzetelnie i optymistycznie o godnych polecenia wydarzeniach kulturalnych czy nowościach wydawniczych.

Petryczko i Kowalik na start

Monika Petryczko – dziennikarka muzyczna, od wielu lat profesjonalnie i nostalgicznie związana z Radiem Szczecin, radiem Szczecin.FM, wieloma gazetami o charakterze lokalnym i ogólnopolskim. Pomysłodawczyni projektów “Środek Miasta” i “Miastoholizm”. Świadomie otwarta na kulturę i kultury polecanie. Rezydentka pulpitów didżejskich wielu topowych klubów. Prywatnie – walczy ze stereotypami i jest miłośniczką kota, sztuk jeden.

Marcin Kowalik – połączenie słuchacza, dziennikarza muzycznego i pasjonata nowych mediów oraz marketingu internetowego w jednej osobie. Porzuciwszy męczące życie DJ-a klubowego stara się nadal podpowiadać to co muzycznie godne polecenia na antenie radia Szczecin.FM w audycji Winylowe. W przeszłości autor programów w szczecińskim radiu ABC, obecnie, korporacyjnie rozdarty pomiędzy Szczecinem a Warszawą

Petryczko i Kowalik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę