DJ na wesele 2013!

Kilka reminiscencji!

Jakie utwory zagrałam jako DJ na weselu w Szczecinie?

To było przyjęcie na kilkadziesiąt osób. Początek lata i piękne wesele w plenerze. Oszklony namiot ogrodowy i całe mnóstwo zielonej przestrzeni wokół. Para Młodych – fantastyczni ludzie o ogromnym potencjale do zabawy, z wykształconym ze wszech miar luzem i komfortem przebywania z innymi ludźmi.

Całość przyjęła formę niczym nieograniczonej zabawy. Na specjalną prośbę Młodych nie odbyły się oczepiny a punktem kulminacyjnym był „wjazd” tortu. Podświetlona słodycz zaskoczyła gości w rytmie muzyki klasycznej.

Uroczystość, którą obsługiwałam jako wspomniany DJ na wesele ułożyła się na wzór playlisty zawierającej głównie hity z lat 80-tych, 90-tych. Nie zabrakło też muzyki rockowej lat 70-tych.

Jak zwykle szło o pogodzenie potrzeb różnych pokoleń.

Stąd DJ na weselu w swoim repertuarze powinien posiadać obok Rolling Stonesów, Elvisa Presleya, Chucka Berry’ego także Lennego Kravitza, Michaela Jacksona, ale i współczesne: Outkast, Black Eyed Peas, Amy Winehouse, Adele, Parov Stelar, Puppini Sisters, Lykke Li, The XX i wiele innych bardzo udanych songów na poziomie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę