Czarna płyta na przyjęciu weselnym, czyli urocze „trzeszczenie” w czasie posiłków…

Trochę się tego nazbierało…Mam sporo jazzu, funku, kilka dobrych soundtracków i sporo polskiej muzyki rockowej. Znajdzie się też kilka czarna płyt z muzyką ilustracyjną, nieabsorbującą, wypełniającą przestrzeń i czas „od do”.

Grając na przyjęciach weselnych unikam standardowych rozwiązań, oklepanych sposobów na dobrą zabawę. Są w mojej pracy DJ na wesele oczywiście pewne sprawdzone DJ-skie triki, zagrywki i metody. Jednakże i w ich przypadku należy uważać, aby nie popaść w rutynę.

Tak czy siak specjalizuję się w graniu dobrej muzyki na weselnych przyjęciach. Moje przygody DJ-skie w klubach, w których gram i grałam ocierały się o szereg gatunków, z których teraz korzystam wypełniając playlistę weselną.

maryklak2

Nie ukrywam też, że doświadczenie wyniesione z pracy w Polskim Radiu Szczecin (12 lat w Redakcji Muzycznej) sprawiły, że muzykę traktuję bardzo poważnie a i jej rolę doceniam w takich chwilach jak wesele, przyjęcie, ślub.

W domu, w którym wyrastałam słuchano wielu różnych gatunków muzyki…od taty, który skręcał w kierunku folkloru i góralszczyzny, poprzez high art-owe upodobania mamy do opery i operetki, aż do rockowo, bluesowych wyborów muzycznych starszej siostry.

Wszystko to sprawiło, że uwielbiam po dziś dzień wszelkie odcienie muzyki po prostu dobrej.

W czasie przyjęć weselnych i wesel gram songi reprezentujące pop, soul, nu-jazz, swing, tango, retro brzmienia, funk, rock czy muzykę filmową. Nie ograniczam się i wychodzę z założenia, że osoby, które do mnie trafiają muzykę darzą prawdziwą miłością.

252196_2337609198922_5302246_n

Na wstępie napisałam o kilku płytach, gatunkach, propozycjach…przyszło mi bowiem dziś do głowy, aby obok piosenek granych z CD playerów (TU przykładowe playlisty) w czasie posiłków grać piękne nieco trzeszczące krążki wprost z gramofonów. Czy songi z czarnej płyty w czasie wypoczynku przy stole nie kręciłaby się (Was) uroczo?

Zapraszam

www.petryczko.pl

Monika Petryczko/Mary Klak

petryczko@gmail.com

tel. 603193529

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę