Dzień Dobry!

Cześć Wrocław, Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Szczecin!


DJ na wesele poszukiwany 2014/ 2015!

Zajmuje się oprawą muzyczną wesel, urodzin i wielu innych okolicznościowych okazji. Specjalizuję się w graniu dobrej, niebiesiadnej i niedisco-polowej muzyki na weselach i przyjęciach weselnych. Moim założeniem jest grać tylko dobre piosenki, których jest przecież cała masa.

Z zawodu jestem dziennikarką muzyczną, pracowałam w Polskim Radiu Szczecin przez 12 lat, gdzie tworzyłam autorskie audycje muzyczne. Z zamiłowania kocham się we wszelkich odmianach nu-jazzu, chilloutu i downtempo. Najbardziej ukochałam sobie melancholijne brzmienia spod znaku Bonobo, Cienematic Orchestra czy Thievery Corporation. Lubię jednak każdą dobrą piosenkę, kocham retro spod znaku Niny Simone i głęboki soul Marvina Gaye. Lubię nowoczesne, „dzikie” poszukiwania na bazie sampli wytówrni Ninja Tune, ale i wszelkie delikatności jak James Blake.

Oprawa muzyczna wesela z DJ-em!

Na weselach często posiłkuję się wybornym funkiem, czy to w elektronicznej rearanżacji czy orygialne. Kocham muzykę filmową.

 

Dziś jako firma obok uprawiania nadal dziennikarstwa – głównie prasowego i tv produkuję szereg przeróżnych imprez – czy to na międzynarodowe festiwale „inSPIRACJE” w klubie 13 Muz czy reozrywkowe zdarzenia dla tysięcy ludzi – Tall Ship Races czy niszowe przedsięwzięcia z udziałem polskich i berlińskich DJ-ów.

Lepszy DJ czy orkiestra na weselu?

Wiedza, którą wynoszę z poza weselnych działań jest mi szalenie przydatna w czasie grania dla gości i organizowania oprawy muzycznej przyjęć weselnych. Różni są ludzie i słuchają przeróżnej muzyki – ważne, aby w tym dniu sprostać ich oczekiwaniom. Jako DJ na weselu w Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu gram przeróżne songi, czasem jest to wesele w stylu retro – wtedy DJ na weselu – gra Sinatrę, Arethę Franklin, Marvina Gaye’a, ale i dobry soul lat 80-tych i wszelkie dobre odmiany funku i r’n b.

 

Czasem – takie cudowne wesele przeżyłam we Wrocławiu – gram więcej elektroniki, elektro swingu czy funku aż po drum 'n base.

Wesele z DJ-em, Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Szczecin, Wrocław!

Jako DJ gram na weselu ok 10 godzin, praktycznie bez przerw, czynię honory – witam gości, zapowiadam kluczowe wydarzenia, ale wszystko czynię delikatnie i z klasą.

Wychodzę z założenia, że w tym dniu, mam temu dniu pomóc, nie przeszkadzać a umilać, stąd na mojej playliście zawsze znajdują się piosenki ukochane szczególnie nie tylko przez Młodą Parę, ale i rodziców, dziadków, przyjaciół.

Jestem – Zosia Samosia – jestem samowystarczalna – dysponuję sprzętem, nagłośnienie, oświetleniem, no i muzyką, rzecz jasna!

Zapraszam do zapoznania się z moją playlistą oraz moją stroną!

KANAŁ YOUTUBE – KLIKNIJ!


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę