[ZS] – Szczecin + Pomorze Zachodnie na ESK Wrocław 2016 – projekt Koalicja Miast.

[ZS] – Szczecin + Pomorze Zachodnie na ESK Wrocław 2016 – projekt Koalicja Miast.

Jest mi ogromnie miło móc poinformować, iż Stowarzyszenie MiastoHolizm, któremu przewodzę, zostało wybrane przez władze Miasta i Województwa Zachodniopomorskiego operatorem i liderem projektu prezentacji Szczecina i Pomorza Zachodniego w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

24 czerwca 2016 r. Prezydent Krzysztof Soska i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz uroczyście podpisali porozumienie o współpracy na rzecz projektu. Pragniemy też poinformować, iż Wrocław 2016 z dużym entuzjamem przyjął wiadomość o tym, że to właśnie Stowarzyszenie MiastoHolizm stało się liderem przedsięwzięcia.

Tym samym chcielibyśmy serdecznie podziękować Urządowi Miasta i Urządowi Marszałkowskiemu za zaufanie jakim nas obdarzyli. Jesteśmy ogromnie radzi a sam projekt czytamy nie tylko jako wyzwanie, ale i misję, aby wszystkie grupy twórcze Szczecina i Pomorza Zachodniego mogły się spotkać razem we Wrocławiu. Prezentacja Szczecina i Pomorza Zachodniego odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2016 r. we Wrocławiu.

W imieniu Stowarzyszenia MiastoHolizm zapraszam do współpracy: miastoholizm@gmail.com

.Monika Petryczko
Stowarzyszenie MiastoHolizm

miastoholizm-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry