Monika Petryczko: Producentka,DJ-ka, animatorka wydarzeń kulturalnych, polonistka, 
dziennikarka radiowa i telewizyjna,

Większość życia zawodowego spędziła za mikrofonem w Radiu Szczecin, tworząc tam przez ponad dekadę autorskie audycje w tym „Środek Miasta” czy w duecie z Adamem Łoną Zielińskim „Klaps”. Mnóstwo czasu pochłonęły jej kluby, będąc w nich najbardziej chilloutową DJ-ką w mieście. Dziś prowadzi szeroko zakrojone projekty kulturalne i dizajnerskie zarówno w Szczecinie jak i w Polsce i Europie.

12359294_10207156645148883_645819449_o

Szuka sprzymierzeńców w kreowaniu świata ładniejszego. Ostatnio nosi ją w kierunku Berlina, Kopenhagi i Brukseli. W samochodzie i w domu zwykła słuchać jazzu a w wolnych chwilach pasjami ogląda spektakle teatralne Jarzyny, Warlikowskiego, Jandy, Grabowskiego.

Na co dzień prowadzi swoją działalność artystyczną i PR-ową jako petryczko.pl oraz związaną ze Stowarzyszeniem MiastoHolizm, któremu przewodzi.  Skoncentrowana także na kilku dużych realizacjach w tym: producenckich na rzecz instytucji oraz partnerów biznesowych; propagujących dizajn w Europie; DJ-skich; dziennikarskich.

 

 

 

 

4 komentarze do “O mnie

  1. Jak dla mnie? Rewelacja! Mam nadzieje, że ten komentarz zostanie tutaj ukazany.
    Prowadzimy działalność związaną z obsługą imprez. Na jednej z nich spotkaliśmy Monike Petryczko, której player-y wybrzmiewały świetną muzyką. Muzyka nas urzekła-fakt, ale to 1/3 sukcesu. Cały czar polegał na dobraniu utworów do wybranych momentów ceremonii.
    Tym samym korzystając z okazji, mój komentarz przybierze również formę zapytania o zamieszczenie odnośnika do tej strony na mojej witrynie http://www.fotobudeczki.pl...
    Mogę?? 😀
    Pozdrawiam-Piotrek od Trójmiejskiej fotobudki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę