Chillout i nu-jazz do posiłków – pop, funk, groove do tańca! Wesele w Trzebiatowie!

Jakie utwory zagrałam jako DJ na weselu w Trzebiatowie?

Właściwie „Dworek nad Regą” usytuowany jest na granicy Trzebiatowa, ale przez Pary szukające sali na wesele traktowany jest jako część Trzebiatowa. Piękna okolica, płynąca Rega, szum wiatru i mnóstwo zieleni wokół.

Nietypowe wesele, i tym razem utrzymane w stylu klubowego przyjęcia, w którym parkiet zamienia się w dancefloor.

DJ na weselu!
Na playliście dużo Jacksona, Cyndi Lauper, Davida Bowiego, Simply Reda, Steviego Wondera, Barry’ego White’a ale i sporo evergreenów zarówno z półki polskich szlagierów lat 60-tych jak i amerykańskich hitów spod znaku Elvisa. Mieszanka muzyczna, ale tylko wysokich lotów. Żadnego obniżania formy a przy tym z dobrym popem, groovem i funkiem na wierzchu.

Nietypowy pierwszy taniec!
Para Młodych dla zintegrowania gości weselnych rozpoczęła przyjęcie wspólnym polonezem. Trochę dla żartu a trochę, aby rozluźnić zgromadzone towarzystwo.

Impreza trwała do 8.00 rano – goście oszaleli i o wschodzie słońca tańczyli boso w ogrodzie. Oczywiście w rytmie hitów lat 80-tych i 90-tych.

Jaka muzyka w czasie posiłków?

Ciekawe, że muzyka chilloutowa przemiennie z klasyczną i nu-jazzową grana w czasie posiłków sprowokowała gości w czasie już tańczenia do takiego ogromnego luzu.

To było bardzo udane klubowe wesele.
Jako DJ na wesele życzę wszystkim takich szaleństw weselnych i takiego ogromnego luzu.

Pozdrawiam
DJ Mary Klak
www.petryczko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę