Wesele z DJ-em!

DJ na wesele, cała Polska 2013 / 2014

 

Wesele, jak sama nazwa wskazuje powinno być okazją do weselenia się, wspólnej niczym nieskrępowanej zabawy.

Nie ma nic gorszego niż źle dobrany repertuar muzyczny.

Wszystko poza tym można przecież uratować – cisnące buty zdjąć, krępujące marynarki ściągnąć a zbyt słabą głowę pokrzepić się świeżym powietrzem.

dj na wesele szczecin, cała Polska 2013, 2014
dj na wesele szczecin, cała Polska 2013, 2014

 

Oprawa muzyczna wesela!

Oprócz szczęścia Młodej Pary klimat weselny tworzą wystrój, sala, smaczne posiłki i nade wszystko muzyka.

 

Wesele z klasą!

Dawno temu skończyły się czasy, w których gra się na weselu to, co wypada, czyli biesiadę, przyśpiewki, zaśpiewki wtedy, gdy nie są one na specjalne zamówienie Nowożeńców.

 

Co zagrać jako DJ na wesele?

W całej Europie dominuje trend przyjęć weselnych, w których dobrany względem potrzeb DJ prezentuje umówione, dostosowane do gości songi.

 

Wesele nie musi być obciachową imprezą z przeciąganiem surowego jajka przez nogawkę Pana Młodego w ramch oczepin. Nie musi być także przaśnym wydarzeniem, ale takim, które będzie prowadzone z klasą, ale i bez nudy.

 

Wesele z DJ-em. DJ na wesele poszukiwany!

Jest tyle wspaniałych utworów na świecie do zagrania!

Wystarczy dobrze poszukać i na pierwszy ogień ponadczasowych hitów same wysuną się propozycje piosenkowe począwszy od swingu lat 30-tych, poprzez najbardziej znane motywy filmowe (Ojciec Chrzestny, Amelia, Noce i Dnie),.

Kolejno: funk lat 70-tych z Jamesem Brownem na czele, soul Steviego Wondera, pop Tiny Turner, Michaela Jacksona czy rockowe, acz melodyjne zagrywki Lenny’ego Kravitza.

 

A jeśli ktoś kocha się w elektronice późnych lat 90-tych to zawsze można mu dołożyć Cassiusa, Daft Punk, Modjo, Spillera czy nawet Prodigy.

 

Wesele to także bal z przymrużeniem oka stąd na playliście dla zwykłego funu nie może zabraknąć Britney Spears, Salt 'n Pepa, New Kids On The Block, Spice Girls czy East 17.

 

Miłej zabawy.

DJ Mary Klak – pozdrawiam.

www.petryczko.pl – tel. 603193529

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę