DJ na wesele – zachodniopomorskie! Wesele z DJ-em! Muzyka na weselu.

Oprawa muzyczna poprawin. Jaka muzyka na poprawinach?

Jeśli wesele z orkiestrą „wymęczyło” gości w tańcu jak należy, to zapewne taneczność poprawin, będzie ciut mniejsza niż nocy poprzedniej.

DJ na poprawiny, DJ na wesele w Szczecinie + cała Polska.
Poprawiny mają to do siebie, że charakteryzuje je większy luz, można tańczyć, można dochodzić do siebie, ale zawsze powinna towarzyszyć temu dobra muzyka.

Muzyka na weselu, muzyka na poprawinach, co gram jako DJ na weselu w Szczecinie, całej Polsce.

Podobnie jak na początku imprezy weselnej i w przypadku poprawin należy zacząć delikatnie, bez naciskania na szaleńczą zabawę, niejako trochę się muzycznie przymilić gościom i na nowo „zaszczepić” w nich chęć do zabawy. Jako, że poprawiny to krótsza, zazwyczaj forma zabawy niż wesele to i hity na parkiet wychodzą stosunkowo wcześniej. I tu skłaniam się do prezentowania dobrych piosenek w dobrym tonie – od lat 60-tych i przepięknych melodii w stylu Niny Simone, Arethy Franklin, poprzez funk Curtisa Mayfielda, Jamesa Browna, pop Michaela Jacksona, Whitney Houston aż po szalone i ciut z przymrużeniem oka traktowane lata 90-te.

Wesele z dobrą muzyką, wesele z DJ-em. DJ na poprawiny!
Nie unikam gitarowych piosenek, lubuję się w polskich legendarnych formacjach, a także kocham się do dobrym, delikatnym nu-jazzie, chilloucie i swingu.
Zapraszam.
Monika Petryczko – Mary Klak –  tel. 603193529

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę