Orkiestra czy DJ na wesele? Wyższość DJ-a na zespołem weselnym.

Oprawa muzyczna wesela z DJ-em.

 

Jako DJ na wesele grałam we wszystkich zakątkach Polski a także w Berlinie. Są to bardzo doświadczające spotkania muzyczne, które wbrew pozorom nie różnią się szczególnie od siebie.

DJ na weselu wybrany przez Parę Młodą zarówno w Karpaczu, Szczecinie czy Trzebiatowie gra piosenki na poziomie zbliżonym do tego, który panuje np. w Berlinie.

Podobnie jak DJ na weselu musi być szczery w związku z doborem swoich piosenek tak i Nowożeńcy powinni kierować swoimi upodobaniami muzycznymi.

Wesela biesiadne mogą śmiało być zastąpione dobrym materiałem muzycznym niczego przy tym nie tracąc, a właściwie zyskując.

 

Jako DJ na wesele gram piosenki, które stanowią trzon dobrej muzyki rozrywkowej…na mojej playliście znajdą się zarówno Beatlesi jak i Frank Sinatra, David Bowie czy Outkast. Rozstrzał jest duży, ale i nasza sympatia do piosenek rozkłada się przecież na wiele dekad.

Jaka muzyka na weselu?

Z jednej strony (szczególnie w czasie posiłków) można prezentować wolne songi o naturze chilloutowej, nu-jazzowej czy lounge’owej, z drugiem mogą temu towarzyszyć vintage’owe piosenki w stylu Deana Martina, Nat King Cola czy Arethy Franklin.

Wesele z DJ-em to także tzw. przejazd przez hity – tu można nie obawiać się szalonych lat 80-tych, 90-tych i lat współczesnych. Warto zaznaczyć selekcją muzyczną dobry funk – Stevie Wonder, The Temptations, ale i pop lotów najwyższych – Michael Jackson, Amy Winehouse, Sting, Adele.

Mnóstwo tego.

DJ ma ogromną możliwość zaspokoić potrzeby zarówno gości jak i Młodej Pary, jest elastyczny i przygotowany.

Zawsze z Nowożeńcami ustalam „Playlistę weselną” oraz „Listę Piosenek Zakazanych” to działa to się sprawdza!

 

Miłej zabawy,

DJ Mary Klak

tel. 603193529

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę