Orkiestra czy DJ na wesele?

Orkiestra czy DJ na wesele? Wyższość DJ-a na zespołem weselnym.

Oprawa muzyczna wesela z DJ-em.

 

Jako DJ na wesele grałam we wszystkich zakątkach Polski a także w Berlinie. Są to bardzo doświadczające spotkania muzyczne, które wbrew pozorom nie różnią się szczególnie od siebie.

DJ na weselu wybrany przez Parę Młodą zarówno w Karpaczu, Szczecinie czy Trzebiatowie gra piosenki na poziomie zbliżonym do tego, który panuje np. w Berlinie.

Podobnie jak DJ na weselu musi być szczery w związku z doborem swoich piosenek tak i Nowożeńcy powinni kierować swoimi upodobaniami muzycznymi.

Wesela biesiadne mogą śmiało być zastąpione dobrym materiałem muzycznym niczego przy tym nie tracąc, a właściwie zyskując.

 

Jako DJ na wesele gram piosenki, które stanowią trzon dobrej muzyki rozrywkowej…na mojej playliście znajdą się zarówno Beatlesi jak i Frank Sinatra, David Bowie czy Outkast. Rozstrzał jest duży, ale i nasza sympatia do piosenek rozkłada się przecież na wiele dekad.

Jaka muzyka na weselu?

Z jednej strony (szczególnie w czasie posiłków) można prezentować wolne songi o naturze chilloutowej, nu-jazzowej czy lounge’owej, z drugiem mogą temu towarzyszyć vintage’owe piosenki w stylu Deana Martina, Nat King Cola czy Arethy Franklin.

Wesele z DJ-em to także tzw. przejazd przez hity – tu można nie obawiać się szalonych lat 80-tych, 90-tych i lat współczesnych. Warto zaznaczyć selekcją muzyczną dobry funk – Stevie Wonder, The Temptations, ale i pop lotów najwyższych – Michael Jackson, Amy Winehouse, Sting, Adele.

Mnóstwo tego.

DJ ma ogromną możliwość zaspokoić potrzeby zarówno gości jak i Młodej Pary, jest elastyczny i przygotowany.

Zawsze z Nowożeńcami ustalam „Playlistę weselną” oraz „Listę Piosenek Zakazanych” to działa to się sprawdza!

 

Miłej zabawy,

DJ Mary Klak

tel. 603193529

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry