Cudownie jest móc zagrać „My heart belongs to daddy” na weselu z dobrą muzyką.

dj na wesele

Jest całe mnóstwo piosenek, które cieszą nasze uszy, a i radują zgromadzonych gości. Jest cała paleta muzycznych barw, które sprawiają, że w każdym gatunku odnajdujemy coś dla siebie.

Kilkanaście dni temu jako DJ na wesele grałam w Goleniowie, w restauracji JF Duet i cieszyły mnie ogromnie wybory muzyczne Państwa Młodych. Zwłaszcza wtedy, gdy jako pierwszy taniec ustawiał się na playliście song – Sandhy Sondoro – Superstar (How could we not love) czy temat ze Star Wars na czas wjazdu tortu. Nierzadko na playliście układały się także niezapomniane lata 80-te w postaci Cher, Cyndi Lauper, BC 52’s, Genesis, Barry White, Michael Jackson.

W czasie posiłków zaś królowały chillouty i soul lotów najwyższych. Nie zabrakło Marvina Gaye „Sunny”, Diany Ross „I want you”, Billie Holliday „Summertime”, George Bensona „Just the to of us”. Wybrzmiewał także: Nicola Conte, De-phazz, Metropolitan Jazz Affair, Vikter Duplaix czy Air i St. Germain.

Pojawiły się także śpiewające kobiety jak: Amy Winehouse, Adele, Aretha Franklin, Macy Gray czy Jill Scott.

Ciekawych innych moich propozycji muzycznych zapraszam do odwiedzenia kanału youtubowego:  oraz do odwiedzenia mojego bloga.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Monika Petryczko – DJ Mary Klak

www.petryczko.pl

tel. 603193529

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę