Dobre piosenki, dobre dźwięki, nieoczywiste wybory weselne!

DJ na wesele – tylko dobra muzyka.

dj mary klak dj na wesele

Specjalizuję się w graniu imprez weselnych o charakterze klubowym, popowym i bardzo tanecznym. Szczególny nacisk kładę na łączenie potrzeb różnych pokoleń.

Stąd w moim repertuarze sporo rock 'n rolla, twista, walca, tanga i swingu oraz bardzo dużo dobrego popu i porywającego do tańca funku. Ponadto mocno koncentruję na przebojach lat 80-tych, 90-tych i współczesnej muzyce. dj na weselePrywatnie jestem miłośniczką chill-outów i nu-jazzu

NIE GRAM DISCO POLO!

W swoim wyborach muzycznych w czasie grania przyjęć weselnych kieruje się przede wszystkim charakterem piosenek ich poziomem i jakością. Unikam prezentowania muzyki mało ciekawej, nie gram disco polo ani piosenek o charakterze biesiadnym. Wychodzę z założenia bowiem, że jest cała masa wspaniałej W-SPA-NIA-LEJ muzyki, którą można prezentować w weselnych okolicznościach.

Oprawa muzyczna wesela: Berlin, Szczecin, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Gorzów + cała Polska.

dj na wesele poszukiwany 2013 / 2014
dj na wesele poszukiwany 2013 / 2014

WESELE BEZ DISCO POLO!

Mam szczęście do Par weselnych, które się do mnie zgłaszają są to zazwyczaj osoby kochające dobrą muzykę a w dniu dla nich szczególnie uroczystym chcieliby pobawić się tak, jak lubią najbardziej.

Wszystkie decyzje odnośnie playlisty konsultuję z Młodymi, dzięki temu powstaje zazwyczaj ciekawy zbiór songów, które pojawiają się na weselnej playliście.

 

Bardzo często także stwarzana jest tzw. czarna lista, czyli zbiór piosenek, które za żadne skarby nie mogą pojawić się na parkiecie.

Jestem obecnie po cudownym weselu w Łodzi, bowiem mimo że mieszkam w Szczecinie, gram w całej Polsce. Między innymi to wesele utwierdziło mnie jako DJ-a na wesele, że warto prezen

tować dobre dźwięki dla ludzi, którzy szczególnie ukochali sobie muzykę.

O wrażeniach z Łodzi kilka słów w następnym poście. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z moją stroną główną oraz kanałem piosenkowym na youtubie.

Pozdrawiam
MonikaPetryczko –

dj na wesele

DJ Mary Klak
petryczko@gmail.com
tel. 603193529

www.petryczko.pl

kanał youtube – piosenki na wesele!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę