Wesele z DJ-em w Pałacu Kościeszy w Przyjaźni.

 To było naprawdę świetne wesele. W „Pałacu Kościeszy” w trójmiejskiej Przyjaźni udało się spotkać z miłośnikami muzyki przez duże „M”. maryklak2W otoczeniu zieleni, w pięknym pałacu, przy suto zastawionym stole zasiedli goście weselni, których jako tzw. „DJ na wesele” miałam przyjemność przez blisko 11 godzin porywać do tańca. Zabawa nie chciała się skończyć, bo i parkietu nie mieli ochoty opuszczać goście. Nie tylko wtedy, gdy rozbrzmiewała „Bałkanica” i inne porywające do tańca songi, ale i wtedy, gdy grana była Selah Sue, The Beatles, Lenny Kravitz, Aretha Franklin, Diana Ross czy ponadczasowy Louis Armstrong.

251070_283371185096862_2137173938_n

 To było piękne wesele również ze względu na miejsce, w którym w Tym Dniu udało nam się spotkać. Wysokie sufity, meble z litego drewna, budzące respekt i urokliwa kolorystyka wnętrz sprawiły, że goście czuli się prawdziwie podjęci nie tylko muzyką, ale aranżacją wnętrza „Pałacu Kościeszy”. Oby więcej miejsc, które na tzw. „Dzień Dobry” budzą tak pozytywne emocje.

 Ostatnia boczna sala na czas wesela zamieniła się w salę balową, w której rozbrzmiewały dźwięki wszystkich dekad. Doskonała opieka Pana Gospodarza sprawiła, że nie tylko goście czuli się dobrze, ale i ja osobiście jako DJ weselny.

dj na wesele poszukiwany 2013 / 2014
dj na wesele poszukiwany 2013 / 2014

 Dzięki odwadze i ogromnemu zamiłowaniu Młodej Pary do dobrych brzmień wesele zdominowały songi absolutnie najwyższych lotów. Obok klasyki soulu, funku czy swingowych standardów szaleńczo dobrze przyjęły się wszelkie odcienie gitar lat 70-tych i nie tylko. Ogromne zdziwienie i radość sięgającą zenitu sprawił fakt, że mama Panny Młodej poprosiła o song Marianne Faithfull – pełen szacun! Piękne przyjęcie, z piękną muzyką, w pięknym miejscu i co najważniejsze z pięknymi ludźmi. Żyć, nie umierać! Najlepszego wszystkim, których tam spotkałam.

Monika Petryczko

DJ Mary Klak – DJ na wesele

www.petryczko.pl

tel.603193529

petryczko@gmial.com

Zachodniopomorskie _ Szczecin, Stargard, Gryfice, Police

Pomorskie_ Trójmiasto – Sopot, Gdańsk, Gdynia

Wielkopolska – Poznań

+ Wrocław, Warszawa, Berlin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę