Inspirujące spotkania w Empiku. Luty 2015r.

Inspirujące spotkania w Empiku. Luty 2015r.

W drugiej połowie lutego Salon Empik w Kaskadzie w Szczecinie zamieni się w przestrzeń inspiracji, zdobywania wiedzy i odnajdowania nowych możliwości na samorealizację. 

IMG_20150128_184528Po pierwsze wiedza: Marketing narracyjny w kulturze współczesnej – nowy kierunek studiów podyplomowych w Szczecinie. Zapraszamy na spotkanie z Arletą Galant, która wprowadzi wszystkich zainteresowanych w meandry powstającej nowej szkoły podyplomowej traktującej o marketingu narracyjnym w kulturze współczesnej. Wszystkich ciekawych co to takiego i dlaczego warto się na tym znać zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu w Empiku.
Empik 19.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 


Joanna JaroszekPo drugie doświadczenie:
 Fenomen współczesnego PR: jak pracować z mediami i jak odnaleźć się w social mediach, żeby odnieść sukces? Ciekawy jesteś jako eksponować swoją działalność i talent w sieci, jak czerpać z tego korzyści trzymając przy tym fason i poziom? Przyjdź na spotkanie ze specjalistką PR – Joanną Jaroszek (firma STOiSŁAWA) a dowiesz się jak świadomie poruszać się w internecie.
Empik 20.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny


CRATEIVE Bartek StannyPo trzecie inspiracje. OFF Marina w Empiku.
Meblowe Dzieła Sztuki. Crateive (OFF Marina) – młoda, bo powstała w 2013 r. firma, która zarzuciwszy pracę w Londynie postanowiła przenieść się do Szczecina i tu zacząć tworzyć na dobre. CRATEive ze skrzyń niegdyś służących do przewożenia dzieł sztuki dziś produkuje meble z iście designerską precyzją. Każdy mebel ma inną historię a jego styl jest spójny z tym co wcześniej transportowała skrzynia, z której powstał. Meble z duszą i ideą, które zaprezentuje i o nich opowie autor Bartek Stanny.
Empik 26.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 
Ilu Ratuszyńska i SzewczykPo czwarte: „Jak to jest zrobione?”. OFF Marina w Empiku.
Lampy z betonu? Już 27 lutego na scenie w Empiku będzie można spotkać się z kolejnymi ciekawymi twórcami z OFF Mariny. Tym razem na scenie pojawi się firma Ilu produkująca oryginalne i autorskie lampy. Ewa Ratuszyńska i Mirosław Szewczyk opowiedzą jak wygląda proces tworzenia ich wyjątkowych przedmiotów z betonu i aluminium jak również chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Empik 27.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry