Inspirujące spotkania w Empiku. Luty 2015r.

Inspirujące spotkania w Empiku. Luty 2015r.

W drugiej połowie lutego Salon Empik w Kaskadzie w Szczecinie zamieni się w przestrzeń inspiracji, zdobywania wiedzy i odnajdowania nowych możliwości na samorealizację. 

IMG_20150128_184528Po pierwsze wiedza: Marketing narracyjny w kulturze współczesnej – nowy kierunek studiów podyplomowych w Szczecinie. Zapraszamy na spotkanie z Arletą Galant, która wprowadzi wszystkich zainteresowanych w meandry powstającej nowej szkoły podyplomowej traktującej o marketingu narracyjnym w kulturze współczesnej. Wszystkich ciekawych co to takiego i dlaczego warto się na tym znać zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu w Empiku.
Empik 19.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 


Joanna JaroszekPo drugie doświadczenie:
 Fenomen współczesnego PR: jak pracować z mediami i jak odnaleźć się w social mediach, żeby odnieść sukces? Ciekawy jesteś jako eksponować swoją działalność i talent w sieci, jak czerpać z tego korzyści trzymając przy tym fason i poziom? Przyjdź na spotkanie ze specjalistką PR – Joanną Jaroszek (firma STOiSŁAWA) a dowiesz się jak świadomie poruszać się w internecie.
Empik 20.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny


CRATEIVE Bartek StannyPo trzecie inspiracje. OFF Marina w Empiku.
Meblowe Dzieła Sztuki. Crateive (OFF Marina) – młoda, bo powstała w 2013 r. firma, która zarzuciwszy pracę w Londynie postanowiła przenieść się do Szczecina i tu zacząć tworzyć na dobre. CRATEive ze skrzyń niegdyś służących do przewożenia dzieł sztuki dziś produkuje meble z iście designerską precyzją. Każdy mebel ma inną historię a jego styl jest spójny z tym co wcześniej transportowała skrzynia, z której powstał. Meble z duszą i ideą, które zaprezentuje i o nich opowie autor Bartek Stanny.
Empik 26.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 
Ilu Ratuszyńska i SzewczykPo czwarte: „Jak to jest zrobione?”. OFF Marina w Empiku.
Lampy z betonu? Już 27 lutego na scenie w Empiku będzie można spotkać się z kolejnymi ciekawymi twórcami z OFF Mariny. Tym razem na scenie pojawi się firma Ilu produkująca oryginalne i autorskie lampy. Ewa Ratuszyńska i Mirosław Szewczyk opowiedzą jak wygląda proces tworzenia ich wyjątkowych przedmiotów z betonu i aluminium jak również chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Empik 27.02.2015 r. godz. 17.00 wstęp wolny

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę