Record Store Day Szczecin w OFF Marinie.

Jesteś wydawcą, prowadzisz sklep z muzyką niezależną, opychasz dobrą muzykę na allegro, prowadzisz giełdę płytową, masz dobre przeloty z labelami i chcesz im pokazać Szczecin – pisz i dołącz do nas w OFF Marinie! Na zgłoszenie masz czas do 1 kwietnia 2015. 

Pisz na adres: recordstoredayszczecin@gmail.com
Koniecznie z dopiskiem: „Chce Record Store”
Udział jest bezpłatny. Jeśli jednak od budowania stoisk z muzyką interesuje Cię bardziej nabywanie jej, słuchanie i oglądanie – też przyjdź!

OFF MARINA_record_store_day_404X404px

Co to jest Record Store Day? Święto niezależnych wytwórni płytowych, sklepów muzycznych i miłośników płyt winylowych. Po prostu święto wydawnictwa muzycznego przyjmującego wszelkie dostępne kształty. Record Store Day jest też próbą odpowiedzi na pytanie o nowe formy wydawnicze oraz spotkaniem na linii twórca – wydawca – odbiorca.

 

Records Store Day OFF Marina to wiosenne spotkanie z wydawcami z Brukseli, Kopenhagi, Berlina, Warszawy i Szczecina. Odbywające się RSD to także strefy tematyczne:

Wykłady dotyczące plakatu muzycznego, okładek płyt, szalonych lat 90-tych i prawa autorskiego w praktyce.  Muzyka live: DJ-e i wieczorne koncerty. Video Kawiarnia: Strefa video wywiadów z gwiazdami, muzykami, uczestnikami Record Store Day. Giełda płytowa, czyli szukaj a znajdziesz. Białe kruki winylowe. Strefa food.Food Tracki na OFF podwórku

Kawiarnia i strefa zakąska – white room oraz red room w OFF Marinie.

 

Miło nam także poinformować, że Record Store Day Szczecin zostanie oficjalnie otwarty koncertem grupy Straight Jack Cat.

Za tworzenie i realizację Record Store Day Szczecin odpowiedzialna jest grupa miłośników muzyki, w tym producentów, muzyków, dziennikarzy muzycznych:

Aneta Dolega – dziennikarka, oragnizatorka wernisaży; wydawnictwo Prestiż.

Monika Petryczko – dziennikarka, animatorka. Stowarzyszenie Miastoholizm, OFF Marina.

Kaja Cykalewicz – grafik, filozof, animatorka.

Tomasz Licak – muzyk jazzowy, kompozytor (Rytmic Music Conservatory w Kopenhadze)

Hubert Grygielewicz – dziennikarz muzyczny, redaktor naczelny portalu Szczecin Główny

Szymon Wasilewski – dziennikarz, Kurier Szczeciński

Ewa Kaziszko – grafik OFF Marina, Motif studio

Marcin Raubo – właściciel OFF Marina

Record Store Day OFF Marina

18.04.2015 r.

godz. 12.00 – 21.00

wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę