#gdziejestpaniDJ

Wesele bez disco polo! Muzyka na weselu! Sezon w pełni i w pełni zadowolony parkiet z propozycji muzycznych.Bardzo jestem rada, gdy widzę, jak dancefloor zapełnia się ludźmi podobne jak ja ceniącymi sobie dobre dźwięki. Muzyka była, jest i będzie dla mnie bardzo ważna. Podobne osoby spotykam, gdy planują swoje wesele, ale za nic w świecie nie chcą się na nim bawić przy disco polo czy biesiadzie.

petryczko

Nie proponuję zatem przyśpiewek „a teraz idziemy na jednego”, nie przebieram się w trakcie trwania wesela, nie rzucam żarcikiem w stylu Karola Strassburgera, ani też nie zagaduję piosenek jak disc jokey z lat 80-tych.

Gram dobre piosenki, gdy mówię do mikrofonu to elegancko i z kulturą i wtedy, gdy wymaga tego chwila, nikogo do niczego nie zmuszam, gram, nie robię przerw – muzyka towarzyszy nam przez 10 godzin non-stop, nie czynię z siebie mistrza ceremonii, staram się towarzyszyć, ale nie absorbować.

Co robię? Gram ponadczasowe przeboje począwszy od retro swingu, rock 'n rolla, poprzez soul, funk, rock, blues, reggae, ska, drum 'n base’y, elektroniczną muzykę, chillouty itp. Poruszam się od Elvisa, poprzez Billie Holliday, Beatlesów, Jamesa Browna, Michaela Jacksona, Genesis, Pink Floydów, Dire Straits, Kamiroquaia, ABBE, Beyonce, Rihanne, Pharella, Snoop Dogga, Barry’ego White’a, Marka Grechutę, Andrzeja Zauchę, The Roots, Robbiego Williamsa, Sade, Lykke Li, Adele, Amy Winehouse, Rudimental, Kings of Leon, Arctic Monkeys, Łąki Łan itp.

petryczko pl

Oprócz sprzętu, muzyki, słowa w dobrym guście przywożę sporo energii tanecznej, doświadczenia grania nie tylko na weselach, ale i w wielu klubach różnych formatów muzycznych oraz refleksji wyniesionych z czasów autorskich audycji muzycznych w Polskim Radiu Szczecin.

Monika Petryczko

www.petryczko.pl

petryczko@gmail.com

tel. 603 193 529

tu zajrzyj: playlista weselna

wesele bez disco polo; wesele bez biesiady, wesele bez obciachu, wesele z klasą, DJ na wesele, wesele z Djem, Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Szczecin, Toruń, Gorzów.

Wesele z klasą, DJ na wesele poszukiwany, szukam DJ na wesele 2017

#gdziejestpaniDJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę