Niebanalne sale „weselne” w Warszawie i okolicach. Wesele z DJ-em.

Niebanalne sale „weselne” w Warszawie i okolicach. Wesele z DJ-em.

Polecane miejsca na wesela. 

1.Warszawa – sala na wesele. DJ na wesele.

Bez obciachu, bez disco polo. Muzyka z klasą. Niebanalne miejsca!

Stodoła Wszystkich Świętych – 50 km od Warszawy; petarda; niezapomniane miejsce. Stodoła przekształcona w bezpretensjonalne, piękne miejsce z urokliwie uwidocznionymi drewnianymi belkami i innymi elementami po-gospodarczymi. Lekko rustykalny, ale nieograny klimat. Miejsce prowokujące do pełnego luzu i beztroski. Przy tym fantastyczna kuchnia z możliwością grillowania na zewnątrz.

PKiN – Warszawa – kto by się spodziewał, że wesele na jednym z pięter Pałacu Kultury może być tak urokliwe? A jednak. Nie dość, że miejsce majestatycznie fenomenalne to zupełnie nieograne w weselnym kontekście. Co prawda nie ma tu kuchni, ale cóż za kłopot zamówić catering, który zadba nie tylko o pyszne potrawy, ale i urządzi kompleksowo miejsce. Gra się tam świetnie, choć marmury nie sprzyjają falom dźwięków (powodują spore odbicia) to przy dodatkowym nagłośnieniu można stworzyć świetną miejscówkę do tańczenia, która naturalnie dzieli przestrzeń rozmów od zabawy.

Zacisze – Pomiechówek – 45 km od Warszawy; ładne miejsce, teren zielony, idealne na lato, hamaki, wino w ogrodzie; Luz, swoboda, mikroklimat w lesie i nad wodą. Duże oszklone miejsce przeznaczone dla liczniejszych przyjęć. Opcja idealna na wesele w czasie ciepłych pór roku. Duży teren wokół pozwala ustawienie rytmu pomiędzy stołem, parkietem a przechadzkami.

Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, 25 km od Warszawy. Ten 4-gwiazdkowy hotel to klasyka gatunku, eleganckie i szykowne miejsce. Na parkiecie obroni się zarówno walc, tango jak i swing czy rock n’rolle. Nie zdziwiłabym się, gdybym spotkała tam w sukni do ziemi Sophię Loren a w pokojach przywitał mnie szampan. Świetna opcja na wesele, gdy potrzebne jest spore zaplecze noclegowe. Miejsce nie dość, że dysponuje piękną salą to taże dużą ilością pokoi. Obsługa na najwyższym poziomie.

Hotel Bristol. Tego 5-gwiazdkowego miejsca nie trzeba przedstawiać, ale warto na poziomie emocji opisać. Przestrzeń na wesele bez dwu zdań – doskonała. Zarówno sprawdzą się tu duże przyjęcia jak i mniejsze wesela. Warto jednak pamiętać, aby nie oddalać zanadto DJ-a od sali weselnej, aby swoboda przejścia z sekcji „stołów” na parkiet była jak największa. Miejsce sprawdzi się szczególnie, gdy zaproszeni goście będą chcieli poczuć rytm Warszawy, znaleźć się w jego sercu. Super widok z okiem na Krakowskie Przedmieście i obsługa na najwyższym poziomie.

Górkie Zielone. Dębe Wielkie. 36 km od Warszawy. Miejsce w środku lasu, przyjazne dużym przyjęciom. Grałam tam wesele na 190 osób i było przekapitalnie. Idealne miejsce, aby zatopić się w naturze, zresetować i pobyć z dala od miasta. Do tego w zimne wieczory kominek a latem teren zielony do eksplorowania. Pyszna, niebanalna kuchnia i bardzo profesjonalna obsługa. Uwaga jedynie na GPS-y, które lubią się gubić w tych lasach. W dojeździe na miejsce kierować się bardziej mapą papierową, niż elektroniką.

Najciekawsze miejsca na wesele. Fajne sale weselne w Polsce. Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Gdzie wesele? Najładniejsze sale weselne w Polsce. Więcej o salach w Polsce –> TU 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę