Trójmiejskie zagrywki DJ-skie! Wesele bez disco polo!

Trójmiejskie zagrywki DJ-skie! Wesele bez disco polo!

Wesele bez disco polo!

Sezon 2016 zatoczył koło w Trójmieście. Rozpoczął go piękny pobyt i granie w Gdyni a zakończyły hop-skoki weselne w Sopocie. Trójmiasto jest mi szczególnie bliskie, mimo że ze Szczecina ten niewielki w sumie odcinek drogi pokonuje się dość długo (w takim samym czasie dojeżdża się do Warszawy ze Szczecina) to imprezy weselne wypadają tam zawsze świetnie.

Przyszły rok zapowiada się również trójmiejsko. Sopot, Gdynia i Gdańsk poszukują DJ-a na wesele bez disco polo i bez biesiady. Za to takiego, który zaproponuje po prostu dobrą muzykę. W mojej selekcji nie brakuje ani swingu lat 30-tych, ani zawsze wdzięcznych lat 80-tych, ani 90-tych ze szlagierami z przymrużeniem oka i nie tylko, ani tej muzyki, która dzieje się teraz w najlepsze. Na drugim miejscu miast odwiedzanych przeze mnie jako Pani DJ na wesele bez disco polo #gdziejestpanidj plasuje się Warszawa. O niej innym razem. A tymczasem kilka miejsc (sal weselnych z Trójmiasta i Kaszub, które szczerze polecam).

ania-herman-694

Trójmiasto i okolice. Gdynia, Sopot, Gdańsk – sale na wesele. DJ na wesele.

Godding – Sopot. Wielokrotnie odwiedzane przeze mnie miejsce. Sprawdza się zarówno zimą (wesele w lutym – zagrało idealnie nie tylko dzięki rozpalonemu kominkowi) jak i latem, gdy teren pozwala na przechadzki, spacery i balansowanie między parkietem a miłą naturą na zewnątrz. Świetna obsługa, pyszne jedzenie, klimatyczne miejsce.

Riwiera – Gdynia. Super miejsce na wesele w środku lata. Bezpośrednie wyjście na bulwary i widok na morze. Miejsce sprawdzi się jako sala na duże wesele. Raj dla fotografów – duże okna wpuszczające wiele światła oraz tancerzy – spory parkiet dostosowany do liczby gości.

Villa Uphagena – Gdańsk. Stylowe miejsce, pełne gdańskiego uroku. Zasiądziesz tu na pięknych sofach i krzesłach, poczujesz smak polskiej kuchni z elementami kaszubskiej tradycji. Ekskluzywne miejsce, ale nie generujące żadnej ceremonialnej „napinki”. Wręcz przeciwnie dzięki dobrej obsłudze i tu w tym eleganckim miejscu znajdzie się miejsce na spory luz. Atuty – duży parking za obiektem. Miejsc noclegowych brak, ale nieopodal (2 min pieszo) znajduje się sprawdzony przeze mnie wielokrotnie Hotel Logos.

Tabun w Otominie – 10 km od Gdańska – piękne miejsce, przepyszna kuchnia, 100 punktów na 100; Sala znajdująca się w jednym z byłych pomieszczeń gospodarczych . Wokół piękne stodoły, widok koni wracających do stajni, dużo zieleni i leżaków nań zapraszających do odpoczynku. Sala spora zapraszająca zarówno do środka jak i do w czasie letnich wieczorów do „ogródka”. Łatwo tu „wrzucić na luz”.

Wodny Świat – Ostrzyce (Kaszuby), sprawdzona 3-krotnie miejscówka – świetny obiekt, klimat, sala położona na wyspie, widok z okien na wodę i las. Można cudnie się wyciszyć, ale i grać bez oporu po świt. Wschody słońca tam – moc!

Cedrowy Dworek – Cedry Wielkie, Żuławy, 25km od Gdańska. Piękny zespół budynków rolniczych ze zrewitalizowaną stodołą i innymi obiektami pogospodarczymi stanowiącymi idealnie miejsce dla zabawy i odpoczynku jednocześnie. Wyśmienita kuchnia, przepyszne wina i urokliwa sala kominkowa na chillout w czasie wesela. Sama sala weselna – zaaranżowana z wyczuciem i smakiem, duży parkiet, dobra akustyka miejsca. Miejsca wchodzi w dialog w żuławskimi zwyczajami co świetnie urozmaica klimat weselny (witający gości Żuławiacy w tradycyjnych strojach – nie do podrobienia).

Jaka muzyka na weselu? DJ na wesele: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Szczecin, Toruń.

Sprawdź #gdziejestpanidj i #petryczko na kanale youtube i wsłuchaj się w propozycję weselnej playlisty—–> WESELNA PLAYLISTA

Pozdrawiam i zapraszam.
Monika Petryczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę