Retro wesele + wesele z klasą! Umówmy się: tylko dobre piosenki!

Dlaczego by nie pokusić się o wesele z muzyką retro?

Wraz z odpowiednim wystrojem sali pozwolić sobie na stylizację, zabawę prawdziwie weselną?

DJ na wesele z klasą! O gustach się nie dyskutuje, ale zawsze można pomówić o tym, co taka stylizacja weselna może przynieść?Co powinien grać DJ na weselu?

Otóż jest mnóstwo piosenek i utworów pochodzących z wielu dekad, które z pewnością przypaść mogą do gustu wielu pokoleniom obecnym na przyjęciu weselnym. Nic tak bowiem nie jest bezpieczne jak klasyka, a dotyczyć to może również może muzyki. Wśród retro piosenek znaleźć się mogą klasyczne rythm 'n bluesowe ballady, jazzowe standardy czy swingujące songi.

dj na weseleCo to znaczy wesele z klasą? Warto na tę okoliczność pamiętać o Divach w stylu: Marleny Dietrich, Edith Piaf, Billie Holiday, Niny Simone. Niesposób także w tych okolicznościach pominąć BB Kinga, Louisa Armstronga, Nat King Cole’a i wielu, wielu innych…Weselne przyjęcie z DJ-em…Retro weselne to także szereg muzycznych nawiązań do minionych dekad. Tu honorowe miejsce na playliście powinni zająć: Amy Winehouse, Adele, Jamie Cullum, Robbie Williams, Michael Buble, Puppini Sisters. Wśród polskich propozycji mile widziane i słyszane będą wszelkie interpretacje: Fogga, Ordonówny, Adama Astona…nic tylko tzw. trzeszczące płyty…Retro i vintage oprawa muzyczna to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie także ponadczasowe dźwięki rock 'n rollowe – zwyczajowo grane „Rock around the clock”, „In the summertime”, „Hit the road Jack” czy „California dreamin’”.

Takie wesele to wesele z klasą, łączące pokolenie ze wszech miar. To także przyjęcie, które pozwala na prezentowanie dźwięków także nowszych, zwłaszcza po północy, gdy atmosfera klasyczna, delikatnie mówiąc, się przerzedza;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Monika Petryczko – DJ Mary Klak
www.petryczko.pl
tel. 603193529
petryczko@gmail.com

Jeden komentarz do “Retro wesele + wesele z klasą! Umówmy się: tylko dobre piosenki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę