Tylko dobre piosenki, czyli o weselach bez disco polo i biesiady!

Jak to jest grać wesele z klasą w Szczecinie, czyli o tym, jak nie gram disco polo ani biesiady na weselach. 

Oprawa muzyczna wesela – petryczko.pl

Wesele z klasą.

 Jeżdżę po całej Polsce i szczególnie raduje mnie fakt, że coraz częściej spotykam się na weselach z ludźmi, podobnie jak ja, ceniącymi sobie dobre dźwięki. Zazwyczaj Młoda Para, dla której gram jest mocno osadzona w zainteresowaniu jakimś szczególnym gatunkiem, ale jeszcze częściej po prostu kocha muzykę.

 Wesele z DJ-em, bez disco polo! Zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, dolnośląskie…

Nierzadko zatem zdarzają się przyjęcia weselne, na których jako DJ na wesele mam przyjemność grać wspaniałe tzw. „Pierwsze Tańce” od motywu z „Pulp Fiction” począwszy poprzez „What a wonderfull World” czy „You belong to me” Lenny’ego Kravitza. „Pierwszy taniec” to także czasem bardzo współczesny wybór jak choćby niezapomniany „I follow river” Lykke Li. Dobrej muzyki jest mnóstwo i raduję się szczególnie, kiedy zgłaszają się do mnie Młodzi pragnący w miejscu biesiady i disco polo usłyszeć dobre dźwięki. Moim założeniem jest grać dobrą muzykę wszystkich dekad a nie grać disco – polo – podobnych – piosenek.

Wesele z DJ-em, playlista weselna w Szczecinie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu…

Zaglądam zatem na swojej playliście do lat 40-tych i wszystkich następujących po nich. Przechodzę przez swing, rock 'n roll i funk, jazz a także wspaniałe do tanczenia w parach tango i walc. Nie brakuje w moich wyborach wybornego polskiego rocka legendarnych formacji, ale i świetnych piosenek lat 80-tych i 90-tych.

 Oprawa muzyczna wesela

Kocham groove i oddech w muzyce, tego od zawsze dostarczali nam wspaniali wykonowcy począwszy od Raya Charlesa, poprzez Jamesa Browna, ale i Prince’a, Barry’ego White’a, Steviego Wondera. Dzieki starszej siostrze i jej kolekcji czarnych płyt w domu było mnóstwo dobrej muzyki, która później popchnęła mnie do rozwijania zainteresowań muzycznych jako dziennikarka radiowa (12 lat w Poslkim Radiu Szczecin – red. muzyczna), recenzentka płyt i organizatora imprez kulturalnych. Dziś jako DJ-ka gram szczerze i od serca.


Zapraszam Monika Petryczko / DJ Mary Klak Tel. 603193529

 strona główna: www.petryczko.pl

blog weselny – http://dj-maryklak-wesele-szczecin.blogspot.com

kanał youtube playlisty – tu kilkadziesiąt propozycji w ramach szkicu

 

 

 

 

tagi:

wesele z dj-em, szczecin, szczecin weselny, wesele bez disco polo, wesele z klasą, dobra muzyka na weselu, szczecin z dj’em, poznań z dj’em, wrocław z dj’em, trójmiasto z dj’em.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę