Gram w całej Polsce na weselach, przyjęciach weselnych osób, które uwielbiają dobre dźwięki.

_DSC5874Mam wielkie szczęście i jest to moja ogromna radość trafiać na ludzi poszukujących dobrych muzycznych fraz w niemalże każdym gatunku muzycznym – począwszy od muzyki filmowej, poprzez nieśmiertelne chillouty, retro brzmienia, evergreeny, dobry pop, dynamiczny funk i głęboki soul.

 DJ na wesele: Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Warszawa, Gorzów, Szczecin

 Cieszy mnie ogromnie gdy przez 10 godzin grania na weselu mogę prezentować wszystko, co dobre uwzględniając szczególne życzenia Młodej Pary jaki i oczywiście gości.

20131024_RW_5973

 Szanuję drugiego człowieka, a zatem szalenie istotne dla mnie jest, aby sprostać potrzebom osób w różnym wieku. Stąd na każdym przyjęciu w pogotowiu znajdują się songi te, które pamiętać mogą nasi rodzice, ale i dziadkowie.

Wyznaję zasadę jakości, wiem, że muzyki dobrej jest całe mnóstwo, wystarczy zacząć ją prezentować od choćby Deana Martina czy Franka Sinatry – proszę policzyć ile to lat muzyki…

 Wesele bez disco polo!!!

 Nierzadko na specjalne życzenie posługuję się klasyką, szczególnie w czasie posiłków, przy których równie dobrze sprawdza się chillout, nu-jazz i evergreeny z Nat King Cole’m i Niną Simone na czele.

252196_2337609198922_5302246_n

 Gram i 70-te,80-te i 90-te…

Wychowałam się na polskim rocku (podstawówka), aby później z zapartym tchem oglądać wszystkie klipy na powstającym wtedy MTV. Na koncerty jeździłam jak szalona, marząc o tym, aby być osobą, która ogarnia ilość tych wszystkich kabli, połączeń, sprzętów.

 Z wykształcenia jestem dziennikarką muzyczną – ciągle czynną, prowadzę także własną działalność – organizuje eventy i działam artystycznie. DJ-sko jestem aktywna od wielu lat i uwielbiam to robić.

 

 Zapraszam

tel. 603193529

Przykładowa playlista – KLIKNIJ!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę