Jako DJ na wesele gram w całej Polsce! Uwielbiam spotkania muzyczne z ludźmi, którzy podobnie jak ja cenią sobie dobre dźwięki.

Wesele z DJ’em. Poznań, Trójmiasto, Szczecin, Wrocław, Berlin

 

 

W swoich poszukiwaniach muzycznych biorę wiele czynników pod uwagę, często jest to brzmienie (słuchanie i emitowanie piosenek w Radiu zawsze było moją pasją), ale znacznie częściej jest to odbiór songów przez ludzi.  Swoją DJ-ską przygodę rozpoczynałam od chilloutów, przez kilka dorych lat grałam je w barokowej Bramie Jazz Cafe. Później stając się rezydentką innych klubów proponowałam też inne brzmienia, cały czas jednak będąc w kontakcie z drugim człowiekiem. W Boom Barze była to elektronika, w Patio dobry pop, a w Elefunku tłusty funk i soul. W kawiarni Teatru Małego między spektaklami grywałam muzykę filmową a Piwnicy Kany po prostu dobre piosenki.

Wesele bez disco polo! Dziś na weselnych przyjęciach razem z Młodą Parą staram się o jak najatrakcyjniejsze granie i organizowanie tego dnia. Daleka jestem od biesiady i przaśności. Nie gram disco – polo, za to proponuję utwory wszystkich dekad, począwszy od Deana Martina czy Franka Sinatry. Na weselnej playliście umieszczam songi wszystkich szerokości geograficznych pod warunkiem, że są dobre. szanuje gości w każdym wieku, dla wszystkich mam czego potrzeba.

Oprawa muzyczna wesela w Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Szczecinie

Wychowałam się kolejno na rocku, pierwszym MTV, muzyce filmowej, chilloucie.
W samochodzie słucham jazzu i klasyki. Niegdyś biegałam na wszystkie koncerty „szarpidrutów.
Z rodzicami pochłaniałam Opole i teksty Osieckiej.
Lubię radować ludzi dobrymi dźwiękami.
Gram ok 10-11 godzin, jestem w pełni wyposażona.

Zapraszam

 

Monika Petryczko – DJ Mary Klak

www.petryczko.pl

Kanał na youtube – KLIKNIJ

TEL. 603193529

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę