DJ na wesele – zachodniopomorskie!

Jako DJ na weselu dbam o poziom muzyczny całego przedsięwzięcia, począwszy od muzyki na wejściu, jak i w czasie posiłków, i oczywiście w kulminacyjnych momentach uroczystości.  Repertuar ustalam bardzo szczegółowo z Parą Młodych bazując na ich zainteresowaniach i upodobaniach muzycznych. Gram przez 10 godzin właściwie bez przerwy. Jestem aktywna także konferansjersko, lecz raczej na poziomie klasycznym i stonowanym niż wodzirejskim.

ulotka qr

Oprawa muzyczna wesela: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, Wielkopolska…

Zapewniam kompleksową usługę. Moje muzyczne wybory jako DJ na wesele w zachodnipomorskiem jak i całej Polsce to przede wszyskim dobre piosenki. Nie gram disco polo, unikam biesady – za to eksploruję wszelkie dekady muzyki dobrej, począwszy od swingu lat 40-tych, poprzez amerykańskie szlagiery lat 50-tych, piosenki diw lat 60-tych i tak dalej.

Wesele z DJ-em! 2014, 2015

Uwielbiam retro brzmienia spod znaku Arethy Franklin, Martina Deana, Franka Sinatry czy Marylin Monroe. Kręci mnie soul lat 70-tych i 80-tych szczególnie w wydaniu Steviego Wondera, George’a Bensona czy Marvina Gaye’a.  Zaglądam z upodoabniem na soundtracki dobrych filmów – nierzadko wybierając doskonałe songi z filmów Tarantino. Lubię też muzykę klasyczną, filmową – serwuję ją często do obiadów wraz z ukochanymi chilloutami.

wesela

Jako DJ rezydent największych klubów w Szczecinie grałam i grywam w przeróżnych kombinacjach muzycznych od funku w klubie Elefunk, po dobry pop w klubie Patio, poprzez nu-jazz w Piwnicy Kany czy chillout w Bramie Jazz Cafe. Na mojej playliście nie brakuje także elektroniki berlińskiej – częste wypady do stolicy  Niemiec sprawiają, że także do tej muzyki jest mi blisko.

Wesele bez disco polo!

W samochodzie jazz i klasyka. Wychowałam się na polskim rocku i „pierwszym” MTV.

Mam nadzieję spotkać się z Państwem na weselnym parkiecie.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z moją przykładową playlistą.

 

Monika Petryczko – DJ Mary Klak

tel.603193529

Kanał youtube – KLIKNIJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę