Czyli wspomienia szczecińskiej DJ-ki z grania wesele w Trójmieście!

Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r.

 Bardzo dobrze wspominam wszelkie grania weselne w Trójmieście.

Sopocki Sheraton, sopocki Godding czy wspaniała Villa Uphagena w Gdańsku – moc!

No i dodatkowo Kaszuby, tu i ówdzie zawsze w obwodzie z Trójmiastem świetnie przyjęcia weselne, doskonałe zabawy i zero disco – polo. Jest coś w 3mieście takiego, że zabawy zaczynają się na 1,2,3 – goście bez zdędnego zawstydzenia ruszają na parkiet i po prostu tańczą.

 WESELE BEZ DISCO POLO

Pierwsze tańce się udają, wjazdy tortów zaskakują a goście nie chcą schodzić z parkietów.

Dobrze trafiam, zgłaszają się do mnie Pary szczególnie lubiące muzykę, takie dla których brzmienie na weselu jest ważne i nie wyobrażają sobie, aby na ich weselu królowała biesiada czy disco polo.

 Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r. petryczko.pl
 WESELE BEZ DISCO POLO
 W Gdańsku, Sopocie, Gdynii jako DJ nawesele trzymam się kanonu muzyki rozrywkowej od Sinatry,Presleya, Arethy Franklin, poprzez Rolling Stonesów, Boba Marleya, UB40, Barry’ego White’a, Cyndii Lauper czy Michaela Jacksona. Obok tańców rodem z lat 80-tych, wiadomym jest granie na weselu klasycznego disco lat 70-tych, ale i spore dawki „czarnej” muzyki z lat 90-tych.

 Jest i współcześnie, przecież i tak musi być. Nie barkuje Pharella, Meli Koteluk, Robina Thicke, Kanye Westa, Beyonce, Arctic Monkeys, Gossip czy Kings of Leon.
 WESELE BEZ DISCO POLO
 Dbam o wszystkie pokolenia i bardzo pieczołowicie układam playlistę z Młodą Parą. Nie ma tu miejsca na granie songów, które nie pasują do miejsca, ludzi, upodobań.

Po szczegóły DJ-a na wesele, ofertyoprawy muzycznej wesela zapraszam tutaj:

POSŁUCHAJ: playlista weselna

Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r. petryczko.pl

#

DJ na wesele, wesele z DJ-em, wesele w TrójmieścieCo lepsze DJ czy orkiestra, oprawa muzyczna wesela, nie gram disco polo, wesele bez disco polo, muzyka na weselu

WESELE BEZ DISCO POLO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę