Sopot, Gdańsk, Gdynia – gra się tu świetnie!

 Czyli wspomienia szczecińskiej DJ-ki z grania wesele w Trójmieście!

Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r.

 Bardzo dobrze wspominam wszelkie grania weselne w Trójmieście.

Sopocki Sheraton, sopocki Godding czy wspaniała Villa Uphagena w Gdańsku – moc!

No i dodatkowo Kaszuby, tu i ówdzie zawsze w obwodzie z Trójmiastem świetnie przyjęcia weselne, doskonałe zabawy i zero disco – polo. Jest coś w 3mieście takiego, że zabawy zaczynają się na 1,2,3 – goście bez zdędnego zawstydzenia ruszają na parkiet i po prostu tańczą.

 WESELE BEZ DISCO POLO

Pierwsze tańce się udają, wjazdy tortów zaskakują a goście nie chcą schodzić z parkietów.

Dobrze trafiam, zgłaszają się do mnie Pary szczególnie lubiące muzykę, takie dla których brzmienie na weselu jest ważne i nie wyobrażają sobie, aby na ich weselu królowała biesiada czy disco polo.

 Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r. petryczko.pl
 WESELE BEZ DISCO POLO
 W Gdańsku, Sopocie, Gdynii jako DJ nawesele trzymam się kanonu muzyki rozrywkowej od Sinatry,Presleya, Arethy Franklin, poprzez Rolling Stonesów, Boba Marleya, UB40, Barry’ego White’a, Cyndii Lauper czy Michaela Jacksona. Obok tańców rodem z lat 80-tych, wiadomym jest granie na weselu klasycznego disco lat 70-tych, ale i spore dawki „czarnej” muzyki z lat 90-tych.

 Jest i współcześnie, przecież i tak musi być. Nie barkuje Pharella, Meli Koteluk, Robina Thicke, Kanye Westa, Beyonce, Arctic Monkeys, Gossip czy Kings of Leon.
 WESELE BEZ DISCO POLO
 Dbam o wszystkie pokolenia i bardzo pieczołowicie układam playlistę z Młodą Parą. Nie ma tu miejsca na granie songów, które nie pasują do miejsca, ludzi, upodobań.

Po szczegóły DJ-a na wesele, ofertyoprawy muzycznej wesela zapraszam tutaj:

POSŁUCHAJ: playlista weselna

Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r. petryczko.pl

#

DJ na wesele, wesele z DJ-em, wesele w TrójmieścieCo lepsze DJ czy orkiestra, oprawa muzyczna wesela, nie gram disco polo, wesele bez disco polo, muzyka na weselu

WESELE BEZ DISCO POLO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry