Ready, steady…#gdziejestpanidj dziękuję 2017!

Od ponad dekady zajmuję się DJ-ingiem. Swoją przygodę rozpoczęłam w klubach, aby z czasem czynić już wyłącznie oprawę muzyczną na zamówienie. Dzięki blisko 12-letniej pracy w redakcji muzycznej w Radiu Szczecin i klubowych wojażach różnej maści, moja selekcja muzyczna zdaje się być mniej oczywista, niż „typowe weselne granie”.

Wesele bez disco polo. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin.

Owszem NIE GRAM DISCO POLO i szerokim łukiem omijam biesiadę, za to od blisko 7 lat spotykam się na weselach i różnych opcjach imprez, festiwali, spotkań z miłośnikami dobrych dźwięków. Muzyki nie dzielę na gatunki, raczej na dobrą i złą, ciekawą i miałką, z głębią i płaską. Podróżuję po Polsce i czynię dobrym ludziom dobre dźwięki, z których i oni są zadowoleni. W miejscu ogranych weselnych „przebojów” prezentując nieco inne rozwiązania. I tak raczej nie usłyszą u mnie Państwo „Cudownych rodziców mam” lecz przykładowo w czasie podziękowań Louis Armstronga i jego „What a wonderful world”, nie zagram też żadnych „sokołów’, „rudych” i „oczu zielonych czy czarnych”.

Jaka muzyka na weselu? Wesele bez biesiady, bez przyśpiewek, wesele z klasą! Petryczko.pl

Usłyszą raczej Państwu mnie sporo smooth jazzu i chilloutu serwowanego do obiadu, dużą dawkę soulu z Arethą Franklin, Sade, Marvinem Gaye’m czy Niną Simone na czele, dużo funku spod znaku Steviego Wondera, Jamesa Browna, Barry’ego White, bardzo dużo dobrego popu tego zarówno z lat 80-tych jaki 90-tych, nie braknie Prince’a, Michaela Jacksona, Queen, U2, ale i ponadczasowych Earth, Wind & Fire, Kool & The Gang czy Jungle Brothers.

Wesele z dobrą muzyką! Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin. Petryczko.pl

Mogą Państwo też liczyć na sporą dawkę gitar tych kultowych od The Beatles, przez Animalsów, Stone’sów, ale i bardziej współcześnie Lenny’ego Kravitza, Blur, Kings of Leon, Arctic Monkeys. Nie stronię też od polskiej muzyki, znajdziecie tu Państwo – zarówno Zauchę, ale i Tilt, T.Love, Kult, Brodkę, Dawida Podsiadło, Melę Koteluk. Czasem wędruję też na Bałkany, wtedy sięgam po Bregovica, ale i Balkan Beat Box. Zaglądam do Pharella, Beyonce, Justina, Snoopa i wielu innych. Rzucę uchem i na Beastie Boys czy Die Antwoord, gdy pasują.

Wesele 2018, 2019 – oprawa muzyczna wesela, DJ na wesele, muzyka na weselu!

Z przyjemnością zaglądam do lat 90-tych zarówno oldschoolowych rapsów, jak i kultowych Gunsów, ale i Metallicy czy Davida Bowiego. Dbam i o starsze pokolenie, szukam dla niech wszelkich odmian muzycznych do tańca – często wtedy na playliście pojawia się Niemen, ale i Frank Sinatra, Dean Martin, Marek Grechuta.

DJ na wesele – Trójmiasto, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Służę poradą i wsparciem co i kiedy zagrać, jak podkreślić pewne momenty wieczor, co zagrać na wejściu Pary Młodej, co w czasie torta, co gdy Panna Młoda rzuca welonem. Czynię honory mikrofonowe, ale nie przebieram się, nie zakładam peruki, nie pajacuję – wybieram zwyczajnie „klasykę gatunku” i klasę.

Szukasz DJ-a na wesele? Zapraszam.
Wesele bez disco polo czy to możliwe?
Wesele bez disco polo czy to możliwe?

https://petryczko.pl/

petryczko@gmail.com

+48 603 193 529

#weselebezdiscopolo, #weselezklasa, #djnawesele, #weseleszczecin, #weselewarszawa, #weselemuzyka, #weddingdj, #girldj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę