Tańce, hulanki #gdziejestpanidj

Oprawa muzyczna wesela wesele BEZ DISCO POLO!

Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel, imprez dedykowanych, eventów na zamówienie.

Od ponad dekady jestem DJ-ką, zanim rozpoczęłam granie w całej Polsce byłam rezydentką niemalże wszystkich klubów w Szczecinie z dobrą selekcją muzyczną. Przez 12 lat jako dziennikarka muzyczna pracowałam w Polskim Radiu Szczecin, napisałam tysiące słów wszelich recenzji. Z upodobaniem kolekcjonuję winyle i gram imprezy dla osób, dla których muzyka jest ważna.

Od około 8 lat zajmuję się oprawą muzyczną wesel. Gram dla Par, które pragną ominąć w tym dniu disco polowe i biesiadne wrażenia i zamienić ich na dobre brzmienia. Muzykę dzielę na dobrą i złą, gatunki to tylko szufladki, do których się sięga. Z lubością gram soulowo, funkowo, rockowo a także popowo i jazzowo. Zawsze rozpoznając wcześniej upodobania muzyczne Młodej Pary i gości – to do nich należy ostatnie słowo w kwestii kierunku muzycznego wesela.

Gram w całej Polsce – najczęściej w Trójmieście i Warszawie, ale na trasie pojawia się także Poznań, Wrocław a także Toruń. Zapewniam kompletną usługę, przyjeżdzam ze sprzętem, nagłośneinie, oświetleniem, muzyką i oczywiście pomysłem na wesele. Czynię honory mikrofonowe – można zatem mi powierzyć kwestie „kierowania” Młodą Parą i goścmi. W kwestii stylu bliżej mi do Wojciecha Manna niż Skiby i takich też Młodych spotykam na mojej DJ-skiej drodze.

Zapraszam po szczegóły!

Monika Petryczko

petryczko@gmail.com

tel. +48 603 193 529

kanał yotube

www.petryczko.pl

#urbanwedding #weseseleDJ #Djwesele #Djwedding #girldj #warszawadj #gdańskdj #poznańdj

urbanwedding, weseseleDJ, Djwesele, Djwedding, girldj, warszawadj, gdańskdj, poznańdj

wesele bez disco polo, Warszawa DJ, oprawa muzyczna wesela Warszawa, oprawa muzyczna wesela Gdańsk, oprawa muzyczna wesela Poznań, DJ-ka na wesele, wesele z klasą, petryczko, jaka muzyka na weselu

urbanwedding, weseseleDJ, Djwesele, Djwedding, girldj, warszawadj, gdańskdj, poznańdj

urbanwedding, weseseleDJ, Djwesele, Djwedding, girldj, warszawadj, gdańskdj, poznańdj

wesele w stodole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę