Wesele bez disco polo – tylko dobra muzyka!

Wesele z DJ-em. Oprawa muzyczna wesela. DJ-ka na wesele. Wesele bez disco polo!

O gustach się nie dyskutuje, ale można się im przypodobać. Takie zadanie stoi przed każdym DJ-em, który podejmuje się oprawy muzycznej imprezy. Gram od ponad 12 lat w różnych miejscach, miastach, klubach, imprezach i weselach. Byłam rezydentką wielu klubów, które miały określony kierunek muzyczny, przez 12 lat byłam dziennikarką muzyczną w Radiu Szczecin dzięki czemu wiem, jak istotne jest wyczucie parkietu i potrzeb tańczących gości.

Muzyka na weselu, wesele z DJ-em. Wyższość DJ-a nad orkiestrą! Wesele z DJ-em to przede wszystkim niekończąca się muzyka, brak krępującej ciszy oraz dźwięki dopasowane do konkretnych części wieczoru. Inaczej gra się w czasie obiadu (towarzyszące, nieabsorbujące chillouty), inaczej tuż po pierwszym tańcu a jeszcze inaczej po kilku godzinach trwania imprezy. DJ powinien wiedzieć co zagrać w czasie „wjazdu tortu” czy podziękowań dla rodziców i wśród wielu innych momentów. Oprawa muzyczna wesela Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk.

To, co dla mnie istotne – i czym w szczególności się kieruję jako DJ na wesele – to aby nie przeszkadzać a pomagać w imprezie. Daleka jestem także od stosowania ogranych chwytów, tanich zagrywek. Podchodzę indywidualnie do upodobań Młodej Pary i ich gości – to z Nowożeńcami ustalam playlistę weselną.

Oprawa muzyczna wesela – cała Polska! Wesele bez disco polo! Co ważne! Nie gram disco polo ani biesiady, za to czas weselny wypełniam muzyką, która znajdzie zwolenników wszelkich pokoleń. Gram muzykę rozrywkową – wszelkich gatunków od lat 30-tych począwszy, zagram i tango i swing, ale chętnie i trochę smooth jazzu do obiadu a nieco później dobrego popu i rocka do tańca.

Czynię honory mikrofonowe. Prowadzę mini zabawy na potrzeby Pary Młodej. Gram wesela międzynarodowe. Mówię po angielsku.

Zapraszam po szczegóły.
Monika Petryczko
www.petryczko.pl
tel. +48 603 193 529
petryczko@gmail.com

tagi:

wesele bez disco polo, wesele bez biesiady, wesele z DJ-ką, wesele z DJ-em, DJ na wesele, oprawa muzyczna wesela, muzyka na weselu, dobra muzyka na weselu, dobra muzyka na weselu Warszawa, dobra muzyka na weselu Gdańsk, dobra muzyka na weselu Wrocław, dobra muzyka na weselu Poznań, wesele bez żenady, dobra muzyka na weselu Berlin, urban wedding, weddingDJ, DJ for wedding in Poland, wedding with DJ, girldj, wesele bez kiczu, wesele bez głupich zabaw, wesele bez przebieranek, DJ-ka na wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę