Wesele bez disco polo! DJ-ka na wesele!

Muzyka na weselu, czyli wesele z DJ-em. Oprawa muzyczna wesela – DJ-ka – cała Polska. Jaka muzyka na weselu? Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Poznań, Wrocław. DJ na wesele!

Od blisko 12 lat jestem DJ-ką, niegdyś jako rezydentka klubów, dziś jako DJ-ka, która mierzy się z różnymi specjalnymi zadaniami muzycznymi. Gram wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra muzyka. W sezonie na weselach, od kwietnia do listopada grając co tydzień w innym miejscu. Mimo, że pochodzę ze Szczecina to wcale nie tutaj przychodzi mi grać najczęściej, obieram raczej kierunki Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia, Poznania – to stąd przychodzą najczęściej zamówienia. Gram jednak w całej Polsce, także u siebie w Zachodniopomorskiem.

Wesele z DJ-em? Jak i gdzie? Wesele BEZ DISCO POLO! Jako radiowiec i dziennikarka muzyczna dbam o każde wesele, troszczę się o gusta Pary Młodej i gości i indywidualnie podchodzę do oprawy muzycznej przyjęcia/imprezy. Zwyczajowo NIE GRAM disco polo, uciekam się raczej do klasyki muzyki rozrywkowej – nie szczędząc dobrej muzyki – także oldiesów – dla starszego pokolenia. Zamiast Zenka Martyniuka spotkacie Państwo u mnie raczej na playliście Andrzeja Zauchę, Ewę Bem, Czesława Niemena, a jeśli ma być już skocznie i po polsku to można pokusić się o Pectus, Enej, Kult czy Manaam.

Playlista weselna. Co się gra na weselu?
Lista piosenek jest jak studnia bez dna, a w niej u mnie sporo rocka, dobrego popu, funku, klasyki rock 'n rolla i swingu. Pokuszę się także o tango i walca, gdy potrzeba, ale i zagram dobrego Jamesa Browna, Beatlesów, ale i Pharrella, Beyonce, Adele itp.

Urban Wedding!
Z przyjemnością zagram Kings of Leon a w przerwach na posiłek łagodne Bonobo czy Air. Zajrzę do Brodki i Podsiadło, oldschoolowych rapsów z Kanye Westem i Lunizem na czele, nie straszne mi będzie r’n b z klasyką TLC, ale i obecną Jennifer Lopez. Gram dla wszystkich pokoleń. Zapewniam kompletną usługę. Używam mikrofonu i czynię honory. Na specjalne życzenie Młodej Pary przeprowadzam także subtelne konkursy.

Zapraszam
Monika Petryczko
Mary Klak
www.petryczko.pl
#gdziejestpanidj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę