Halo, halo tu #gdziejestpanidj! Girldj Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław.

Halo, halo tu #gdziejestpanidj! Girldj Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław.

Szukasz DJ-a, który zadba o dobrą muzykę na Twoim weselu i nie chcesz się martwić o to czy z głośników wydobędzie się „żono moja”?

To dobrze trafiłeś. Witaj na pokładzie.

Jestem od 12 lat DJ-ką, która specjalizuje się w poszukiwaniu i prezentowaniu dobrych brzmień i piosenek. Przez wiele lat byłam DJ-ką klubową, dziś zaś gram głównie na zamówienie tym, którzy poszukują dobrych dźwięków także na weselu. W sezonie gram bardzo dużo, co tydzień w innym miejscu spotykam się z Parami, które za wszelką ceną chcą uniknąć disco polo na weselu, ale jednocześnie chcą, aby ich goście dobrze się bawili. Przychodzę w sukurs dokładnie takim potrzebom. NIE GRAM DISCO POLO za to gram tzw. przeboje wszelkich dekad i gatunków tak, aby zadowolić oczekiwania wszystkich pokoleń. Trzeba zadbać o Młodych, ich znajomych, ale także o wujków i ciocie – to weselna zasada numer 1. Blisko mi zarówno do swingu, jazzu, ponadczasowego soulu, mocnych gitar czy dobrego popu. Starszym zagram trochę rock 'n rolla, ale i tango czy walczyka.

Słucham muzyki na co dzień, poszukuję, kolekcjonuję winyle a podczas wesel kieruję się złotą zasadą inżyniera Mamonia – lubimy melodie, które już raz słyszeliśmy…

Zapraszam
Monika Petryczko
www.petryczko.pl
#gdziejestpanidj
petryczko@gmail.com
tel. 603 193 529

kanał youtube – KLIK!

wesele bez disco polo z DJ-ką na weselu: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław, Toruń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę