Girl DJ what you looking for here? #gdziejestpanidj

Girl DJ what you looking for here? #gdziejestpanidj

Wesele z DJ-em to całkowita możliwość panowania nad weselnym repertuarem. To Państwo Młodzi decydują w jakim kierunku muzycznym powinna zmierzać ich wymarzona weselna impreza. DJ nadaje ton, ale wie w jakich stylach się poruszać.

Trzeba się poznać i polubić – DJ i Młoda Para stoją za sterami imprezy. Ważne, aby współpracować i czuć się ze sobą dobrze.

Wesele bez disco polo czy to możliwe?

Dobrej muzyki jest całe mnóstwo. Miłośnicy tejże doskonale o tym wiedzą. Gram o wielu lat, od wielu lat także zajmując się oprawą muzyczną wesel. Jestem nieugięta i gram same dobre piosenki omijając szerokim łukiem biesiadę i disco polo. W sezonie gram co tydzień, czasem dwa razy w tygodniu, za każdym razem w innym miejscu – spotykając fanów dobrych brzmień. Dla porządku warto przypomnieć sobie jak powstała muzyka rozrywkowa i jak wiele brzmień pojawiło się od czasów swingu, rock 'n rolla i big beatu.

Dobra muzyka na weselu – DJ-ka Monika Petryczko

Nie trzeba grać „Żono moja”, aby zadowolić starsze pokolenie, wystarczy sięgnąć po Elvisa, Zauchę, Jantar, Niemena czy Sinatrę – sprawiając tym samym, że wesele będzie poprowadzone z klasą. Dla lubiących skoczne rytmy w miejsce disco polo zaproponuję przejażdżkę pod rytmach bałkański oraz sporo latynoskiej muzyki – jeśli zaś ktoś lubię folklor zawsze można sięgnąć po Enej, Pectus czy Zakopower. Muzyki jest całe mnóstwo, dla fanów Pink Floydów czy ambitnej muzyki gitarowej znajdzie się trochę kawałków z ich czasów, ale i sporo piosenek, które dziś czerpią z tradycyjny rockowej pełnymi garściami. Można grać Rolling Stonesów, Doors, Lenny’ego Kravitza ale i Barry White, Marvina Gaye’a i Arethę Franklin – to jest absolutna klasyka muzyki rozrywkowej. Świetnie sięga się także na weselach po dobry pop – Beyonce, Pharrell, Maroon 5, Pink, Robbie Williams.

Wesele z Djem, wesele z DJ-ką, DJ-ka na wesele: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Jelenia Góra, Szczecin

Dobrze gra muzyka lat 80-tych, oldschoolowe rapy i nieśmiertelne disco. Na wjazd tortu można zagrać Star Wars, Benny’ego Goodmana albo muzykę z Amelii. W czasie podziękowań dla rodziców „Cudownych rodziców” zastąpić „What a wonderful world Louisa Armstronga i też będzie świetnie. Wystarczy nastawić uszy i ruszyć na parkiet.

Zapraszam

Monika Petryczko

DJ-ka na wesele

www.petryczko.pl

#gdziejestpanidj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę