DJ na wesele – tylko dobra muzyka! Wesele bez disco polo! Warszawa, Poznań, Gdańsk, Berlin, Szczecin, Wrocław.

DJ na wesele – tylko dobra muzyka! Wesele bez disco polo! Warszawa, Poznań, Gdańsk, Berlin, Szczecin, Wrocław.

Cóż to był za sezon a właściwie coż to jest za sezon – cały czas trwa! Bardzo się cieszę, że i w tym roku można było pospotykać się z bardzo miłymi Parami, dla których muzyka jest bardzo ważna. Kolejny sezon, w którym można było pograć naprawdę dobre piosenki, bez ciśnienia na disco-polo i inne tego typu sytuacje. Najwięcej czasu w tym roku spędziłam w Warszawie, ale i pięknie jak zwykle w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu. Przytrafiła się także Łódź oraz bliska memu sercu „Polna Zdrój” we Wleniu w Dolnośląskiem.

Najważniejsze jednak, że każdemu weselu przyświecała zasada naturalności, nienadęcia, czysto spontanicznej zabawy i co tu dużo mówić – szczęścia. Szaleńczo wzruszające było śpiewane dla 100-letniej babci „200 lat”, urodziny psa Państwa Młodych Imbira, gry na gitarze Pana Młodego z dedykacją dla Panny Młodej i tańce, tańce, tańce po świt. Cieszę się, że te „moje” wesela zawsze przeradzają się w miłe znajomości, przyjaźni i nade wszystko wspomnienia. Aaaa, że czasem mam przyjemność uczestniczyć w wegetariańskich weselach to już w ogóle szał.

Tymczasem 2019 zapełnia się zgłoszeniami od dawna i coraz gęściej robi się w 2020!
Spotkajmy się przy dobrej muzyce!

#gdziejestpanidj

 

wesele bez disco polo, wesele z klasą, dobra muzyka na weselu, dj wesele warszawa, dj wesele poznań, dj wesele gdańsk, dj wesele szczecin, wedding dj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry