Dobra muzyka na weselu: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław!

Dobra muzyka na weselu: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław!

Wesele z klasą! Wesele bez disco polo. Wesele z dobrą muzyką!
Specjalizuję się z oprawie muzycznej wesel i innych imprez okolicznościowych. DJ-ingiem zajmuje się od wielu lat, początkowo będąc DJ-ką w szczecińskich klubach. Muzyką zajmuje się od dawna, zanim czynnie udzielać się w klubach przez wiele lat byłam redaktorką muzyczną w Radiu Szczecin. Muzykę cenię i szanuję – jest dla mnie istotną częścią życia. Z podobnym podejściem do tematu zgłaszają się do mnie pary weselne, poszukując DJ-a, który nie będzie serwował disco polo ani biesiady tylko dobrą, klasyczną muzykę rozrywkową wszystkich dekad. Nie gram zatem biesiady, ani diso polo, wypełniam przestrzeń wesela za to dobrym rock ‚n rollem, rockiem, soulem, swingiem, funkiem, popem, latino. Uwielbiam retro brzmienia i z przyjemnością je serwują podczas weselnego obiadu. Dbam także, aby każdy moment wesela miał odpowiednią oprawę, z wyczuciem staram się serwować muzykę, aby sprostać bieżącym potrzebom gości – inaczej gra się na początku imprezy, inaczej gdy jest czas na rozmowy, podniosłe momenty i w końcu czystą zabawę. 

Wesela prowadzę słownie, czynię honory, będąc przy tym stylistycznie bliżej estetyki Wojciecha Manna niżli Skiby. Nie czynię „głupkowatych” żartów, nie przebieram się, nie „robię z siebie gwiazdy”. Zależy mi szczególnie na tym, aby wtórować nastrojom panującym na sali, niczego na nikim nie wymuszając. 

Dając gościom swobodę i stwarzając im muzyką naturalną przestrzeń zarówno do tańca jak i rozmów imprezy właściwie toczą się same. Nie trzeba ich sztucznie, nietaktownie podgrzewać.

Na prośbę Młodej Pary czynię o północy subtelne zabawy, przeprowadzam konkursy z klasą lub ograniczam się do rzutu welonem i muchą  – wszystko z zależności od potrzeb Młodej Pary i gości.

Playlistę tworzymy razem, przedstawiam swoje typu, jednakże zawsze playlistę wzbogacam o konkretne tytuły podane przez Parę.

Gram nie robiąc przerw, przez ok 10 godzin. Jestem w pełni wyposażona i samowystarczalną.

Chętnie podpowiadam jakie piosenki dobrze zabrzmią czy to przy wjeździe tortu czy w czasie pierwszego tańca. Gram od wielu lat, w każdy weekend w sezonie, czynię to z przyjemnością i radością.

Zapraszam

Monika Petryczko

www.petryczko.pl

#gdziejestpanidj

DJ na wesele Szczecin, DJ wesele Warszawa, DJ Gdańsk, Wesele bez disco polo, wesele z klasą, DJ wesele Poznań, DJ wesele Wrocław, oprawa muzyczna wesela, muzyka na weselu, muzyka na weselu Warszawa, wesele bez obciachu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę