Jaka piosenka na Pierwszy Taniec? DJ na wesele bez disco polo!

Jaka piosenka na Pierwszy Taniec? DJ na wesele bez disco polo!

Doświadczenie pokazuje, że wybory bywają rozmaite, nierzadko związane z umiejętnościami tanecznymi Młodych Par, jednakże niezależnie od tychże, wspólnym mianownikiem selekcji jest chęć tańczenia do songu, przy którym Pary czują się naturalnie i swobodnie.

Ponadto Pierwszy Taniec to zdaje się najabrzdiej stresujący moment dla Par, mimo, że trwa zazwyczaj niedłużej niż 3 minuty, Pary zwykle pragną go mieć jak najszybciej za sobą. Wynika to zapewne z, tej nie dla każdego miłej, roli bycia w tzw. świetle reflektorów – co tak naprawdę zupełnie należałoby zbagatelizować. Łatwo powiedzieć, ha! Często zatem Pary nie przepadające za bycie „na świeczniku” w kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu Pierwszego Tańca zapraszają doń (a właściwie ja – jak Pani DJ zapraszam) świadków i pozostałych gości. Czasem zdarza się, że Pierwszy Taniec odbywa się bez zapowiedzi a wtedy goście zorientowawszy się znacznie naturalniej reagują na pojawiających się na Nowożeńców. Sprytnym sposobem na uniknięcie „fleszy” jest zaproszenie do tańca wszystkich naraz od początku – szczególnie ważne, aby w tej sytuacji życzenie ów wypowiedzieli Młodzi – spotka się to z większym posłuchem i zrozumieniem.

Inaczej, gdy Pary w Pierwszym Tańcu czują się jak ryba w wodzie, tu właściwie cała sytuacje dzieje się sama. Zdarza mi się również (na życzenie Młodych) nie grać wcale Pierwszego Tańca, zakładamy wtedy, że w chwil kilka po obiedzie pada ogłoszenie o tzw. „otwartym parkiecie”. Doradzam jednak, aby mimo wszystko pokusić się o choćby minimalny wspólny start (choćby wszyscy goście razem), działa to lepiej, zwyczajnie od strony psychologicznej i sprawia, że goście szybciej i częściej pojawiać się będą na parkiecie.

P.S. Gram na wielu weselach, których natura gości jest bardziej siedząco-dyskutująca i to ma swój urok i ogromny potencjał, w końcu wesele to przede wszystkim chęć spotkania się a czy przyjmie ono formę szalonych tańców czy spotkania w wybornym gronie przy dobrej muzyce – to już bardzo indywidualna sprawa.

Kilka przykładowych piosenek na Pierwszy Taniec:

Frank Sinatra – I love You Baby
Jill Scott – I’m so in love
The Beatles – All you need is love
Louis Armstrong – What a wonderful world
Ben E King – Stand by me
Rolling Stones – Wilde Horses
Nick Cave – Ship song
Tiggerfinger – Follow river
Sam Brown – Valentine Moon
George Benson – Just the two of us
Stevie Wonder – For once in my life
Ed Sheeran – Thinking out loud
Fairground Attraction – Perfect
Queen – Don’t stop me now
Bob Marley – One love
Fleetwood Mac – Songbird
Robbie Williams & Nicole Kidman – Something stupid
Lenny Kravitz – I belong to You
Mela Koteluk – Spadochron
Barry White – You’re the first, you’re the last  

więcej propozycji znajdziecie na moim kanale youtbe <—-

#gdziejestpanidj

wesele bez disco polo, wesele bez disco-polo, wesele z klasą, DJ na wesele, DJ Warszawa, DJ Gdańsk, DJ Poznań, wesele Poznań, oprawa muzyczna wesela Gdańsk, oprawa muzyczna wesela Warszawa, oprawa muzyczna wesela Poznań, DJ na weselu, DJ na weselu Warszawa, DJ na weselu Gdańsk, dobry DJ na wesele, dobry DJ na wesele w Gdańsku, dobry DJ na wesele w Poznaniu, dobra muzyka na weselu, nie chcę disco-polo na weselu, weselny DJ, wesele Warszawa muzyka, muzyka na weselu Gdańsk, wesele z dobrą muzyką, wesele bez obciachu, wesele bez oczepin, wesele bez konkursów, wesele z klasą, DJ na wesele Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Poznań, jaka piosenka na pierwszy taniec, jaka muzyka na wjazd tortu, jaka muzyka na weselu,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę