Super miejsca weselne, w których grałam w 2018! #gdziejestpanidj

Super miejsca weselne, w których grałam w 2018! #gdziejestpanidj

Trasa #gdziejestpanidj – DJ na wesele bez disco polo – prowadziła przez piękne i niebanalne miejsca, które podobnie jak Pary były nietypowymi weselnym przybytkami, a raczej miejscami z klasą i fajnym klimatem. Wszak jakoś tak się układa to spójnie – dobra muzyka, ciekawe miejsce i czasem niekonwencjonalne rozwiązania weselne.

Polna Zdrój

Kiedyś pewnie przyjdzie napisać mi przewodnik po ciekawych miejscach weselnych w Polsce, póki co jednak chociaż hasłowo opiszę kilka miejsc – a nuż ktoś chętnie skorzysta z tych informacji.

Jako, że pierwsze skojarzenia dobrych miejsc są najlepsze to bez zbędnego namysły wymienię je jednym tchem:

Dolnośląskie: Genialna i przepyszna (także w opcji wegańskiej) Polna Zdrój we Wleniu – miejsce z duszą, emocjami i świetnymi ludźmi za sterami. Poszukujących miejsca w dolnośląskiem kieruję choćby to zobaczenia tego miejsca.

Warszawa: odkrycie roku, na nieoczywistej Pradze, doskonałe miejsce ze świetną kuchnią i zjawiskowym wystrojem. Idealne latem i całkiem świetne zimą – Artbistro Stalowa 52

Art Bistro Stalowa 52

Na Północ od Warszawy świetne plenerówki to:

– Mazury,

Klub Mila w Jadwisinie w Zegrzynku/Serocku

Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku

Poznań – Wierzenica – Pałac w Wierzenicy – piękny zajazd, urokliwe miejsce, świetne widoki, pełna sielanka.

Gdańsk – w 2018 wyjątkowo więcej grałam na Południu niż na Północy, jedno miejsce jednak warto wspomnieć – Kalinówka. Świetny klimat, niebanalny wystrój.

I oczywiście świetny (po raz 3 tam grałam ) na południe od Gdyni – Folwark Dajak w Koleczkowie!

Ahoj! Do zobaczenia na dobrym weselu 🙂

tags
#gdziejestpanidj
wesele bez disco polo, wesele bez disco-polo, wesele z klasą, DJ na wesele, DJ Warszawa, DJ Gdańsk, DJ Poznań, wesele Poznań, oprawa muzyczna wesela Gdańsk, oprawa muzyczna wesela Warszawa, oprawa muzyczna wesela Poznań, DJ na weselu, DJ na weselu Warszawa, DJ na weselu Gdańsk, dobry DJ na wesele, dobry DJ na wesele w Gdańsku, dobry DJ na wesele w Poznaniu, dobra muzyka na weselu, nie chcę disco-polo na weselu, weselny DJ, wesele Warszawa muzyka, muzyka na weselu Gdańsk, wesele z dobrą muzyką, wesele bez obciachu, wesele bez oczepin, wesele bez konkursów, wesele z klasą, DJ na wesele Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Poznań, jaka piosenka na pierwszy taniec, jaka muzyka na wjazd tortu, jaka muzyka na weselu,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę