Od kilku lat jako DJ zajmuję się oprawą muzyczną wesel. Jestem dziennikarką muzyczną, 12 lat przepracowałam w redakcji muzycznej Polskiego Radia Szczecin (obecnie pracuję w Radiu Stargard) napisałam setki recenzji, wysłuchałam miliona koncertów i płyt. Po co to piszę? Bynajmniej nie po to,aby się chwalić, ale aby dać do zrozumienia, że muzyka była zawsze dla mnie bardzo ważna.

Zachodniopomorskie, Szczecin

10736059_796747397048474_894825841_n

 

DJ-ing uprawiam od blisko dekady, byłam rezydentką wielu klubów w Szczecinie, które reprezentowały różne style muzyczne od funku, poprzez chillout aż po elektronikę. Jako DJ na weselu sprawdzam się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba na dobrą muzykę, brak sztampy, brak disco polo i średnio subtelnych zabaw.

 

 

DJ wesele bez disco polo – Warszawa, Trójmiasto, Poznań

mary klak pyromagic

Gram w całej Polsce, najczęściej w Warszawie i Trójmieście, zaraz potem w Szczecinie. W sezonie gram co weekend, najczęściej na weselach „mieszanych”. Mówię po angielsku i w stopniu podtswowym po francusku. Jednak najczęściej wymaga się ode mnie tego, abym najlepiej operowała językiem muzyki.

Oprawa muzyczna wesela zachodniopomorskie

Dlaczego najczęściej gram na weselach polsko-angielskich, polsko-amerykańskich, polsko-francuskich, polsko-belgijskich? Może dlatego, że w moim repertuarze znajduje się absolutna klasyka gatunku – piosenki, piosenki, piosenki: muzyka na weselu, którą polecam to: swing, tango, chillout, nu-jazz, rock, legendarny polski rock, retro brzmienia, klasyka soulu, rock’n roll, r’n b, czarna muzyka oraz współczesna muzyka klubowa.

Wesele z DJ-em

Gram od Sinatry, Presleya poprzez Rolling Stonesów, Barry’ego White’a aż po Jacka White’a:)

 

wesele kurów

Nie uciekam od żadnych gatunków. Kocham retro brzmienia w stylu Arethy Franklin, ale i Buriala czy Jamesa Blake’a. Lubię stary, dobry T. Love, ale i Justina Timberlake czy Daft Punk. Lubię przygrzmocić Beastie Boys i pobujać się przy Sade a także podumać przy Bonobo czy Hidden Orchestra.

W samochodzie słucham jazzu i downtempo, minimalistycznej elektroniki a czasem francuskiego house’u spod znaku Cassiusa.

Nade wszystko lubię melodię i ładną frazę.

 

Jest to dla mnie ogromna przyjemność móc grać dobrą muzykę na weselu.

 

Zapraszam do zapoznania się ze mną poprzez moją stronę

oraz do zajrzenia na mój kanał youtube z propozycjami playlisty weselnej.

 

monika(at)petryczko.pl

tel. +48 603 193 529

Kanał youtube: KLIKNIJ

 

 

 

#Halo Szczecin – DJ na wesele 2015 r. petryczko.pl

#DJ na wesele, wesele z DJ-em, wesele w TrójmieścieCo lepsze DJ czy orkiestra, oprawa muzyczna wesela, nie gram disco polo, wesele bez disco polo, muzyka na weselu

WESELE BEZ DISCO POLO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę