WESELE BEZ DISCO POLO, CZYLI TYLKO DOBRA MUZYKA NA WESELU.

Monika Petryczko – jako DJ na wesele zapraszam do zapoznania się z moją playlistą.
Oprawa muzyczna wesela: Szczecin, Poznań, Trójmiasto, Warszawa.

Dzień Dobry! Nazywam się Monika Petryczko i od wielu lat zajmuję się muzyką. Z wykształcenia jestem dziennikarką, która dużą cześć życia (12 lat) spędziła uprawiając dziennikarstwo muzyczne m.in. w Polskim Radiu Szczecin, TV Gryf i wielu czasopismach branżowych. Dziś doświadczenie wyniesione z pracy dziennikarskiej pozwala mi spokojnie i efektywnie prowadzić firmę zajmując się produkcją wydarzeń kulturalnych, PR-owych i edukacyjnych o oczywiście muzycznych.

Moja historia z DJ-owaniem to ponad dekada działań, swoje pierwsze kroki stawiałam jako DJ-ka specjalizująca się w selekcji chilloutowej i nu-jazzowej – grając m.in. w szczecińskiej Bramie Jazz Cafe. Skądinąd do dziś te gatunki muzyczne darzę największym uznaniem. Przed dekadę jako DJ – dziś jako DJ na wesele – podróżowałam po różnych muzycznych miejscach w tym prezentując muzykę filmową w Teatrze Małym, elektronikę w Boom Barze czy alternatywne brzmienia w Alter Ego. Szczególnie miło wspominam także granie funkowe granie w klubie Elefunk a także dobry pop w klubie Patio. 

Jaka muzyka na weselu?

 

Nigdy nie potrafiłam się jednoznacznie określi muzycznie, zbyt bardzo lubię muzykę,a by ograniczać się do jednego gatunku muzycznego. Do dziś zresztą pomaga mi to odnaleźć się w czasie przyjęć okolicznościowych typu wesele, urodziny czy imprezy firmowe.

DJ czy orkiestra na weselu?Szczecin, Poznań, Trójmiasto, Warszawa – oprawa wesela 2015 – 2016.

Jako DJ na wesele wyznaję zasadę grania tak, aby każdy z gości mógł wynieść coś dla siebie. Z pełnym szacunkiem traktuję pokolenie rodziców, dla których zawsze mam przygotowane piosenki z ich młodości, gości w różnym wieku i upodobaniami i oczywiście Młodą Parę.

USTALAM PLAYLISTĘ Z MŁODĄ PARĄ

Mam w zwyczju bardzo dokładnie wsłuchiwać się w oczekiwania muzyczne Młodej Pary, jako DJ na wesele często dostaję od przyszłych Nowożeńców całe listy piosenek, które chcieliby usłyszeć.


WESELE BEZ DISCO POLO.

Jako miłośniczka dobrych dźwięków nie gram muzyki disco – polo na weselu. Moją zasadą główną w czasie oprawy muzycznej w Szczecinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie jest NIE GRAĆ DISCO POLO i grać tylko dobre piosenki.

Na szczęście podróżując po miejscach weselnych w Szczecinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie gram tylko dobre piosenki i Pary poszukujących dobrych dźwięków się do mnie zgłaszają.

Zapraszam na moją stronę: www.petryczko.pl

oraz do zapoznania się moją playlistą: KLIKNIJ TU!

Monika Petryczko:


Dziennikarka radiowa i telewizyjna, DJ-ka, animatorka wydarzeń kulturalnych, polonistka.

Obecnie skoncentrowana na kilku dużych realizacjach:

1) OFF Marina – koordynacja działań, tworzenie fab labowej przestrzeni, działania na rzecz konsolidacji środowisk twórczych
- www.off-marina.pl;
2) kontynuacja, trwającego 4 lata, programu profilaktycznego dla młodzieży „Aktywuj Trzebiatów” – trzebiatoff.pl;
3) produkcja radiowo-dziennikarska na rzecz Radia Stargard; realizacja audycji „Miastomania”;
4) aktywność DJ-ska i  producencka (eventy) na wielu płaszczyznach, z wieloma partnerami biznesowymi;

Autorka i pomysłodawczyni projektu radiowego „Środek Miasta”, współtwórca „niekoniecznie poważnego” programu radiowego „Klaps” prowadzonego z Adamem „Łoną” Zielińskim.

 

Autorka warsztatów twórczych „Trzebiatoff”, muzycznej odsłony festiwalu inSPIRACJE „Berlin Blue Nights”. Zaangażowana w autorską audycję radiową „Papryka Chilli” oraz „Środek Jazzu” na antenie Radia Szczecin. Producentka inicjatywy „Klipuj!” na rzecz Akademii Sztuki. Miłośniczka twórczości Davida Lyncha (praca magisterska) a także berlińskich przejawów życia klubowego. Specjalistka ds. kreacji wizerunku i nadawania tożsamości marketingowej. Dziennikarka muzyczna w kwartalniku literacko – kulturalnym „EleWator”, gospodarz spotkań prowadzonych w Salonie Empik w Szczecinie, wieloletni współpracownik największych kulturalnych instytucji w Szczecinie w tym: 13 Muz, Szczecińskiej Agencji Artystycznej, Teatru Kana, Teatru Współczesnego.

kontakt do mnie: KLIKNIJ!

tel. +48 603 193 529

www.petryczko.pl

///////

TAGI:

wesele bez disco-polo, wesele z klasą, wesele z dobrą mzuyką, jaka muzyka na weselu, oprawa muzyczna wesela, wesele z DJ-em, wesele DJ, przyjęcie weselne 2015, wesele z DJ 2016, petryczko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę