#gdziejestpanidj na jazzowo

Wesele na jazzowo? Dlaczego by nie! A może raczej absolutnie „tak!”.

Kilka tygodni temu w Gdańsku, w którym przychodzi mi jako Pani DJ na wesele grać bardzo często miałam okazję zagrać wraz z zespołem jazzowym. Akcja typu ping-pong, na zmianę zespół + DJ, aby po północy zostawić gości już wyłącznie z Panią DJ, a dokładniej #gdziejestpanidj.

Bardzo świetna formuła weselna, jeśli ktoś szuka i potrzebuje połączyć żywe granie z DJ-skim taka opcja sprawdza się doskonale. Tym bardziej, że okazało się, że nasze drogi wraz z zespołem idealnie się spotykają. Nie ustalając zbyt wiele, wspólnie prowadził nas Frank Sinatra, Dean Martin, Louis Armstrong, Stan Getz, Ray Charles i wielu, wielu innych. Klasykę jazzową śpiewaną ze sceny uzupełniałam w czasie obiadu smooth jazzową playlistą, aby już nieco później sentymentalne soulowe piosenki kontrapunktować taneczną nutą spod znaku artystów wszelkich dekad. Nie było disco polo, nie było biesiady – pełna zgodność – to było i zawsze w moim przypadku jest WESELE BEZ DISCO POLO.

Selekcja zarówno zespołu jak i moja pozwoliła z jednej strony pięknie pobujać się do ponadczasowych przebojów i ostro potańczyć do funku, popu, dobrego rocka a także momentami do drum 'n base’owych kawałków.

Jako #gdziejestpanidj spędziłam co najmniej dekadę w klubach różnej maści. Byłam panią od chilloutów (nadal jestem), funku, elektroniki czy alternatywnych songów. Dziś gram tzw. „mało weselne wesela, tzn takie, na których właśnie BRAK PRZAŚNOŚCI, BRAK BIESIADY jest zasadą numer 1.

Hołduję regule: luz, klasyka oraz klasa. Naprawdę nie trzeba dmuchać balonów, nakładać peruk czy ganiać w kółku za sztućcami, aby świetnie bawić się na weselu. Dziękuję losowi, że trafiam i trafiają do mnie Pary, który czują ten temat tak samo. Dobra muzyka, wyczucie nastroju gości, słowo wypowiadane przez mikrofon z wdziękiem i elegancją a jeśli już oczepiny to symboliczne, które dopełnią zwyczaju czy oczekiwań gości – to w wielkim skrócie moja propozycja na wesele.

Poza tym jest całe mnóstwo ciekawych sposobów na integrację w tym dniu. Chętnie o wszystkich opowiem a tych, którzy ciekawi są muzyki, którą proponuję w tym weselnym dniu zapraszam na mój kanał na youtube.

Monika Petryczko

petryczko.pl

#gdziejestpanidj

tel. 603193529

petryczko@gmail.com

#wesele bez disco polo, wesele bez biesiady, DJ na wesele, Trójmiasto, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, muzyka na weselu, oprawa muzyczna wesela, wedding DJ, wesele 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę